Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: Oxicontin i wraki opioidowe w USA, działalność Bayernu w czasie wojny, MK Ultra, koszty insuliny w USA, niektóre leki antyalergiczne w Polsce bez recepty mogą hamować dojrzewanie u nastolatków, szczepionki kowidowe zaakceptowane w przyśpieszonym tempie oraz rada orzekające o ich bezpieczeństwie sfinansowana przez Pfizera ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

na szybko lista
@BlueMagic co za #!$%@? xD

złe banki chcą utrzymać nas w długach - zadaniem banku jest ZARABIANIE a banki zarabiają na tworzeniu pieniędzy kreując dług na klientach

firmy farmaceutyczne złe? to może przestańmy się szczepić, używać środków przeciwbólowych, witamin itd a ludzie w pełni zdrowi będą umierać w wieku 30 lat na przeziębienie bo firmy farmaceutyczne złe

producenci broni zarabiają na... produkcji broni! Eureka! a broń używa się... w czasie wojny! wow!
@BlueMagic Przed bankami to każdego stać na wszystko było
Wszystko można wyleczyć witaminą C przecież
USA złe, Rosja dobra
Media kłamią, ale tu macie prawdę o reptilianach, żydach i illuminatach... update: banderowcach
Rząd zły ale jakby do władzy doszli PRAWDZIWI POLACY to by było dobrze.

Proste przecież
@BlueMagic

Niby wieje foliową czapeczką i filmem z żółtymi napisami - z drugiej strony to naprawdę tak nas dziwi, że wpływowe grupy interesów nie tylko potrafią ustawić swój wielki żagiel w stronę z której wieje wiatr, ale też swoimi działaniami ten wiatr wywoływać?

Nie chodzi o pradawne bractwa czy kosmitów co chcą zapanować nad mieszkańcami ziemi, ale o twardy biznes bez żadnych sentymentów - a wiadomo nie od dzisiaj, że taki się
@poczatkujacywycoopowicz: bez szkoły xDD mordo ja wiem o co ci chodzi, też oglądałem dokumenty na netflixie
tylko powiedz mi czy ktoś ludziom kazał brać te wszystkie aderalle i inne opioidy? ja i ty też możemy się teraz uzależnić od połowy leków dostępnych bez recepty w każdej aptece czy nawet żabce, ale jakoś tego nie robimy ;> ciekawe czemu, big pharma nas nie dosięga widocznie
@brakloginuf: jak daleko mi do szura i swoje wyobrażenie o świecie opieram na faktach, to muszę przyznać, że akurat do tzw. bigfarmy można mieć wiele zastrzeżeń co do etycznego postepowania. Oczywiście między bajki można włożyć opowiadania, że cała branża farmaceutyczna tylko i wyłącznie czyha na nasze zdrowie i robi wszystko, aby ludzi leczyć, ale nie wyleczyć, bo jednak większej części tego biznesu dochody przyniesie robienie pożytecznych rzeczy. Na przysłowiowe tabletki na
@brakloginuf: hahaha coooo jaki #!$%@? corpo apologist, patrzcie na tego clowna, jak w zoo; czlowieniu, pfizer to firma, ktora zaplacila rekordowe swiatowo sumy odszkodowan za szkodliwosc swoich produktow, a szczepionki byly zlobbowane tak, ze oni nie ponosili zadnej odpowiedzialnosci za efekty uboczne; nie ma czegos takiego jak "0.0000001% calosci firm farm", bo jest doslownie kilka firm, ktore przejely wszystkie mniejsze, #!$%@? pieniadze na jakikolwiek research, a wszystko wpakowaly w buyback swoich