Wpis z mikrobloga

co zrobily zlego firmy farmaceutyczne


@brakloginuf: serio nie słyszałeś o problemie z insuliną w USA? Ja wiem, że to nie wszystkie firmy świata, ale no jednak trochę złego robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BlueMagic ale #!$%@? xD
Tak, bank sam zmusił do wzięcia kredytu
Firmy farmaceutyczne stworzyły bakterie i wirusy i choroby genetyczne
Producenci broni skłócają afrykańskie plemioma
Media kłamią no chyba że to YouTube i da żółte napisy
Rząd zrobi "to" czyli co?
  • Odpowiedz
Pokaz mi co zrobily zlego firmy farmaceutyczne albo producenci broni?


@brakloginuf: firmy farmaceutyczne wciskają ludziom cudowne 'preparaty' w postaci mało skutecznych preparatów - praktycznie większość tego co reklamują w tv to jakieś niedziałające gunwo.

Producenci broni to chyba uzbroili tutsi i hutu?
  • Odpowiedz
@BlueMagic: niektórzy producenci broni produkują same "pistolety",a ponad połowa wyprodukowanej broni na świecie, jest w rękach cywili w USA. Na co on te wojny, jak przychód im to zwiększy pewnie o kilka %
  • Odpowiedz
  • 0
@xqwzyts: nie ale majac kredyt gotówkowy co chwila oferuje kolejny mimo iż poprzedni to prawie połowa wypłaty. Tak jak nas kłócą ciągle to tam jest podobnie trochę tak wygląda z naszej perspektywy ale bieda była zawsze i
wszędzie. Afryka jest piękna i pełna kontrastów. Poczytaj o RPA kolonia holenderska od 1700 roku a od 1900 brytyjska pierwszy apartheid. Chciwość nie zna granic kiedyś tak było teraz jest inaczej? A te słynne
  • Odpowiedz
@brakloginuf dobry post. Podaj mi badania! Rozumiesz, badanie naukowe, prostaku! Typ ci wrzuca listę dziesiatek przegranych procesów kryminalnych, i biezace skandale, a ty nie odnosisz się do żadnego z nich, i komentujesz o opoidach.
  • Odpowiedz
nie ale majac kredyt gotówkowy co chwila oferuje kolejny mimo iż poprzedni to prawie połowa wypłaty


@BlueMagic: i co? w kominiarkach i z bronią każą ci podpisać kolejny kredyt?

Poczytaj o RPA kolonia holenderska od 1700 roku a od 1900 brytyjska pierwszy apartheid.


Apartheid wymysłem producentów borni? Pls xd

Może jeszcze dodaj, że przez mechaników psują się samochody a producenci słodyczy chcą ci #!$%@?ć zęby
  • Odpowiedz
Pokaz mi co zrobily zlego firmy farmaceutyczne


@brakloginuf: chociazby kwestia skutków ubocznych antybiotyków fluorochinolonowych która od 30 lat jest zamiatana pod dywan. Tysiące niewyjaśnionych, "seronegatywntych" zachorowań na choroby reumatologiczne, problemy neurologiczne pacjentów, ludzie kompletnie olani przez system opieki zdrowotnej pozostawieni sami sobie bo nie ma na takie zaburzenia nawet kodu icd. Nie ma protokołów leczenia. Bycie #!$%@? w chorobe przewlekla i utrata zdrowia czesto kompletnie bez przyczyny medycznej i w 99%
  • Odpowiedz
Pokaz mi co zrobily zlego firmy farmaceutyczne


@brakloginuf: Mem przetłumaczony z angielskiego i za bardzo nie ma odniesienia do warunków europejskich, ale np. w USA:

- Kryzys Opioidowy
- koszty insuliny
- windowanie cen usług medycznych i ubezpieczenia
- choroba potrafi zbankrutować nawet ludzie posiadających dobre ubezpieczenie

W Europie lobbing nie działa tak dobrze jak w USA więc firmy farmaceutyczne póki co trzymane są trochę lepiej za mordę
  • Odpowiedz