Wpis z mikrobloga

Męczarnia. Tragedia. Monotonia. Każdy dzień to ból istnienia. Bezsilność, złość, agresja, wahania energii, flashbacki, ciągłe myśli, notoryczne wspomnienia z gimnazjum/liceum. Marzenia połączone z fantazją. Wewnętrzna chęć zmiany z całkowitą odmową ciała i umysłu. Strach przed działaniem. Irytacja matką i ojcem. Życie, które nigdy nie było życiem, a wegetacją, więzieniem. Chłop ćwierćwieczny z doświadczeniem życiowym porównywalnym z 10-latkiem. Paranoja. Tragiczne nieporozumienie. Za co się tylko nie wezmę, nudzi mnie jeszcze zanim zacznę. Kompletnie nie wiem, czego tak naprawdę chcę. Porażka istnienia. Abstrakcja. Wegetacja.

#przegryw ##!$%@? #depresja #samotnosc
  • 20
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom jestem kobietą, mniej więcej zbliżona wiekiem do ciebie. mam za sobą związek z psycholem z którym zerwałam, jak tylko zorientowałam się, że coś z nim nie tak i związek z gościem na którym zależało mi bardzo i wciąż zależy,. a dzisiaj po 3 miesiącach znajomości będzie się oświadczał jakiejś lasce.
dzieci nie mam, bo nigdy ich mieć nie chciałam.
to co?.skoro się nie wpisuje w obecne standardy związków i małżeństw, to
  • Odpowiedz
Męczarnia. Tragedia. Monotonia. Każdy dzień to ból istnienia. Bezsilność, złość, agresja, wahania energii, flashbacki, ciągłe myśli, notoryczne wspomnienia z gimnazjum/liceum. Marzenia połączone z fantazją. Wewnętrzna chęć zmiany z całkowitą odmową ciała i umysłu. Strach przed działaniem. Irytacja matką i ojcem. Życie, które nigdy nie było życiem, a wegetacją, więzieniem. Chłop ćwierćwieczny z doświadczeniem życiowym porównywalnym z 10-latkiem. Paranoja. Tragiczne nieporozumienie. Za co się tylko nie wezmę, nudzi mnie jeszcze zanim zacznę. Kompletnie
  • Odpowiedz