Wpis z mikrobloga

I teraz tak usystematyzujmy. Slysze teraz coraz wiecej info, ze karetka byla 2 razy tego dnia na Lesnej. O godz 11 gdzie udzielala pomocy i o 18 kiedy stwierdzila zgon. Kazdy tutaj za pewnik bral, ze Strus poszedl spac, zachlysnal sie rzygami i koniec. Moze tak byc. Tylko do kogo przyjechala ta karetka o 11? Opcje sa dwie. Albo do Majora albo do Leszka. Jak do Majora to pewnie cwaniakowal, ze nigdzie nie bedzie jechal do szpitala a moze gdyby jednak sie zdecydowal to by zyl. Szef sztabu podaje nie wiem czy wiarygodne zrodlo, ze o 11 karetka byla do mezczyzny lat 40+ wiec w sumie obaj z Leszkiem pod to podpadaja. Dziwne to wszystko.
#kononowicz #patostreamy
  • 43
@HaniaBoza oni co chwile gadają co innego, także tym zajebusom bym nie wierzył.

Według mnie, posiłkując się info od szefa sztabu, to mniej więcej wyglądało to tak:

- koniec streama, major z nietypowym idą chlać na pokój, a Leszek dawno już wyeksmitował w siną dal

- rano #!$%@? kładą się spać, dryblas wraca do swojego pokoju

- pierwsza karetka o 11 zawołana przez matkę do majora, który pewnie wydawał dziwne dźwięki.
Synek
Trochę mi się nie chce wierzyć, że major zmarł o 6 rano i cały dzień nikt nie sprawdził co się dzieje, tym bardziej, że harasiowa to wścibska baba.
Jest ciepło i od samych rzygowin do 18 by niewytrzymali
@HaniaBoza toć pisze, że tam Leszka pewnie nawet nie było, on poszedł w #!$%@? jeszcze przed 22.
Skąd info że jakakolwiek karetka przyjechała do Leszka? Tym bardziej, że go zabrała?
@HaniaBoza: jak rano faktycznie była karetka i jeśli to Leszka bolał brzuch to jest to mega podejrzane. Albo zbieg okoliczności, albo dostali coś, po czym obaj się źle poczuli. Leszek odpoczywal wcześniej, Wojtek, z tego co piszecie był znacznie bardziej zmęczony.
@Trypel69: Wydaje mi się, że na kanale Mleczny Człowiek lub na Majora, była informacja, odnośnie do filmu Szef Sztabu, że poniekąd ma rację, ale nie widzę wpisu, może zrobili edycję wpisu?
@HaniaBoza może, nie wiem, nie obserwuje tych padalców xd.

Jedno jest pewne, w obu przypadkach coś jest nie halo:

A) major już gnił od 6, a karetka o 11 była dla Leszka.
To by oznaczało, że dryblas niczym w amerykańskim filmie, jako czarny wdów morduje potajemnie meneli.

B) karetka o 11 była dla majora i za pierwszym razem mu pomogli i zaoferowali przejazd do szpitala, na co pewnie joor odmówił i w
@zielonawrona: Zobacz, @Trypel69 napisał:

- pierwsza karetka o 11 zawołana przez matkę do majora, który pewnie wydawał dziwne dźwięki.
Synek nietomny śpi w pokoju.

- tutaj prawdopodobnie następuje zgon

Przyjeżdża karetka o 11 do Majora i co dalej?
Nie weszli na górę, do niego?
Żeby sprawdzić co się dzieje?
@Trypel69: Właśnie, ten wpis był na 100%, może mam gdzieś screena, muszę go odszukać.

Oba przypadki są szyte grubymi nićmi, myślę, że punkt A jest możliwy, a B, skoro Major odmówił, z to prawdopodobnie może by miała Matka Dryblasa wpływ na lekarzy, żeby go zabrali, skoro, sama zawezwała po pomoc.
@Trypel69: Możliwe.

Jeśli oni udzielali pomoc przez 45 min Majorowi, to lekarze widzieli, że jest coś nie tak z nim, to czemu go nie zabrali?
Skoro był pod wpływem alkoholu, to mógł nie kontaktować.
A jeśli chodzi o ulice, to możliwe, że chodzi o Leszka, on mógł być na ulicy pod bramką, lub na posesji, skoro, wyszedł od Dryblasa.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@HaniaBoza: Według mnie jak #!$%@? pierwsza karetka była do Leszka, który stał przed posesją. Major chlał tam pewnie dłużej i podejrzewam, że był całkowicie niekontaktowy. Jakby faktycznie przyjechali w pierwszej kolejności do niego, to na pewno by go zabrali bez żadnej dyskusji tak jak zabierają tych wszystkich meneli z ulicy itd.

Druga karetka z kolei to już moim zdaniem większa niewiadoma, ale pod innym względem. Mianowicie czy major wtedy dogorywał czy