Wpis z mikrobloga

Czyżby odnalazł się ApuApustaja i dawniej Gon70?

Na grupie Problemy Polskiej Branży IT pod jednym z komentarzy pojawił się wpis. Po krótkim CSI gość okazał się miłośnikiem Rosji, Sykulskiego, Dugina, Korwina i redpillowcem xd

Trop prowadzi do zbanowanego https://wykop.pl/ludzie/ApuApustaja który wyglada jak kolejna reinkarnacja Gon70

Reszta zdjęć w komentarzach. Zaczął zacierać ślady, zostały tylko screeny.

#ukraina #gon70 #redpill #konfederacja #rosja #wojna
Koryntiusz - Czyżby odnalazł się ApuApustaja i dawniej Gon70?

Na grupie Problemy Pol...

źródło: gon1

Pobierz
  • 37
@SkomplikowanaBudowaCepa: Fakty są takie, że nie ogarniasz starych oczywistych politycznych nawiązań, bo Ciebie wtedy jeszcze w planach nawet nie było. Świadomość polityczną żeś zyskał (o ile ją masz) w czasach, kiedy PiS doszedł do władzy.

Raczej nie masz świadomości tego, że FB dla ludzi przed czterdziestką stał się martwy. I został zasrany fejkowymi kontami.

A fizjonomia w zasadzie nic nie mówi o tym człowieku. Po zdjęciu to bym powiedział, że wygląda
Nie Kobylanka, tylko Szymon Kobyliński.


@vrNFWrUew3D4Rgz: To trafił dobrze z doborem nazwiska - w Żorach czyli blisko Bielsko-Białej jest rodzinka Kobylanków. Pan Kobylanka, pani Kobylanka. Do tego się dobrze przygotował - e-mail janek.kobylanka@gmail.com se istnieje. Sprytny.

I nie patrz na USOSa.


@vrNFWrUew3D4Rgz Nie patrzę, gdyż od RODOwskich zmian nie warto się bawić. Baza studenciarni tajna jest.

Nazwisko musiało brzmieć w miarę naturalnie, bo niektórzy mają opory przed wysyłaniem przelewu do "stokrotki-#!$%@?",
chwila, na coś wpadłem!


@pogromca_krasnali: dobra, to wyjaśnie na co wpadłem że mnie kilka godzin zjadło: otóż.

Wyniki:

- gmail ze screenów - istnieje
- ryj ze screenów - raczej nie jest fejkiem
- nazwisko "Kobylanka" - nie występuje w BB wedle mej wiedzy, ale występuje w Żorach, czy jest szansa byśmy mieli tak zweaponizowany autyzm że facet dobrał martwego od dwóch dekad satyryka i ryjec na socketa tylko po to
@Aster1981: są przesłanki że dane są fałszywe, poczytaj komentarze @vrNFWrUew3D4Rgz - nie kupuję wszystkich argumentów (operator konta musiałby #!$%@?ć srogą operację przygotowawczą - choćby umiejscowić profil geograficznie blisko realnych państwa Kobylanków) a głownym śladem jest przeklejony opis z wypoku.

W mojej opinii - danych nie potwierdzam, ale i profil "Janek Kobylanek" i ApuApustaja na 99% są obsługiwane przez tego samego typana 1% jakiś autysta na fejsie chciał #!$%@?ć tożsamość Apu (po