Wpis z mikrobloga

temat Wołynia już powoli staje się memem


@kolejnekontowypokowe: Dziwisz się? cały dzien spamią o jednym i tym samym a ludzi to juz męczy, nudzi bo wiekoszosc woli aktualnie wiedziec co tam nowego na froncie a nie czytac jedno i to samo
  • Odpowiedz
Dla mnie temat Wołynia już powoli staje się memem niczym największy z Polaków św. Jan Paweł II.


@kolejnekontowypokowe: Owszem. To drugi cel grzania tematu: normalsowi jakakolwiek tematyka historyczna będzie się kojarzyła z bandą narolskich #!$%@?ów typu Jabłonowski i będzie miał serdecznie w dupie odnowienie lokalnego cmentarza.

z Ukrainą podobnie było po rozpoczęciu wojny przez ruski

Odpowiedz


@Alezzapewniam: Gdzie tak było? Wykop jest zasrany propaganda onuc, a o mnie jakiś przegryw
pogromca_krasnali - >Dla mnie temat Wołynia już powoli staje się memem niczym najwięk...

źródło: makak

Pobierz
  • Odpowiedz
każdy kto śmiał choćby najdelikatniej skrytykować za coś Ukraińców dostawał bana


@Alezzapewniam: Większośc tej krytyki to było otwarte sranie rasizmem na zasadzie "Ukraińcy zabrali mi cukierka" przeplatana szambem słownym. Zazwyczaj pisane po polskawemu, nie po polsku.
  • Odpowiedz
nie można było złego słowa powiedzieć, z Ukrainą podobnie było po rozpoczęciu wojny przez ruskich


@Alezzapewniam: Jak najbardziej można dopóki nie powtarza się w kółko tego samego i to jeszcze powtarzanego za ruską propagandą. Nie wiem, choćby o korupcji na ukrainie. Jak najbardziej można, dopóki się nie opowiada kocopołów, że pomoc nie ma sensu, bo ukraińcy całą broń wyprzedają na czarnym rynku.
W sprawie wołynia podobnie można, dopóki się nie stosuje
  • Odpowiedz
@Alezzapewniam: Bo te szukanie nazistów to było takie "o patrzcie, putin prawdę przecież mówi", "rosjanie nie kłamią" (choć uzasadniają tym wojnę i całe państwo ukraińskie uważają za nazistowskie). Owszem czasem polowanie na onuce bywało przesadzone, ale to też efekt onucowych prowokacji, gdzie udawali wsparcie byle tylko nakręcać nastroje przeciw.
  • Odpowiedz
Dla mnie temat Wołynia już powoli staje się memem niczym największy z Polaków św. Jan Paweł II.


Też tak macie?


@kolejnekontowypokowe: Dokładnie tak się dzieje. I nie tylko z Wołyniem, a z tematem samej Ukrainy. Tak się dzieje w każdym przypadku, w którym więcej jest spamu niż jakiegoś konkretnego info.

Większość Polaków te 20 lat temu nawet nie miało pojęcia czym się zajmował papież i jakie były zasługi JPII dla współczesnej
  • Odpowiedz
temat Wołynia już powoli staje się memem niczym największy z Polaków św. Jan Paweł II


@kolejnekontowypokowe: bardziej jak katastrofa smoleńska. W analizie bezpośredniej to nadal niewątpliwie tragedia, ale jednocześnie jako hasło w obrocie publicznym została tak "przekochana", że instynktownie wzbudza już przewracanie oczami
  • Odpowiedz
ały dzien spamią o jednym i tym samym a ludzi to juz męczy, nudzi bo wiekoszosc woli aktualnie wiedziec co tam nowego na fro


@Mikuuuus: Ty ale to nie jest czasem tak że jakiś przygłup z ukrainy coś właśnie niedawno wspomniał o wołyniu przez to jest znowu dosyć mocno grzane? Przygłup na państwowym stanowisku?
  • Odpowiedz