Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że jestem stary i już nie ogarniam niektórych rzeczy, ale ludzie, gdzie do ciężkej k... nędzy składa się reklamacje na #amazon ?
Kupiłem myszkę w lutym,
Myszkę sprzedawał i dostarczał amazon,
W myszce zepsuło się kółko (!sic) i chciałem złożyć reklamację.
Wg. TEJ INSTRUKCJI powinno być to proste jak budowa cepa.

Ale ja nigdzie nie mam je...go "problem z zamówieniem".

Czy ktoś wie, ja kto zrobić? Bo takiemu dziadowi, jak mi gorzi wylew z #!$%@?.

Z góry dzięki

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #zakupy #prawokonsumenckie
chozi - Ja rozumiem, że jestem stary i już nie ogarniam niektórych rzeczy, ale ludzie...

źródło: aewrtads

Pobierz
  • 6
@chozi: na dole w stopce Dział Obsługi Klienta i wal na chat, jak cię będą chcieli zbyć to im napisz, ze od nich kupowałeś i niech wymieniają albo oddają kasę
  • 0
@kucyk: Kurde ja to w lekkim szoku jestem, bo zawsze wszędzie ochy i achy, że reklamacje/gwarancja na amazon to najbardziej bezproblemowa rzecz na świecie, a tu takie jaja. Jeszcze teraz cos tam u nich czytam, że jak minął jakiś 90 dniowy okres od dostarczenia, to o gwarancje mam se gadac z producentem. No k...a zart...
@chozi: Rób co ci pisze, zaraz będziesz miał zwrot zrobiony, Dział Obsługi Klienta, wybierz produkt i daj, że potrzebujesz więcej pomocy i ci da opcje chatu
@chozi: a jak już jesteś w Dziale obsługi klienta to nie możesz wybrać, że masz problem z tym produktem i później np. uszkodzony produkt i opisujesz o co kaman i czy chcesz zwrot czy wymianę?