Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szukam filmu który oglądałem dawno temu. Jest to film akcji/sensacyjny/kryminalny/gangsterski chyba z lat 90'. Jest w nim taka scena że jeden z głównych bohaterów (brunet) zostaje uwieziony przez jakąś kobietę i czekają na coś albo na kogoś w jakimś pokoju. On jest przywiązany do krzesła i ma ręce związane z tyłu. Ta kobieta (chyba blondynka w białej koszuli, ale nie jestem pewny) stwierdza że podczas czekania będą uprawiać seks, siada na nim okrakiem i wykorzystuje podczas gdy on siedzi przywiązany na tym krześle. Tylko ta scena utkwiła mi w pamięci, nie jest to żaden erotyk tylko jakiś zwykły film o gangsterach z tamtego okresu. Nie więcej nie pamiętam. Kojarzy ktoś?

#szukamfilmu #cotozafilm #film



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): to nie 'Femme Fatal' (nie ma tam takiej sceny w ogóle). W 'Gorzkie Gody' jest podobna scena ale to nie to. W tym filmie który oglądałem była dużo jaśniejsza sceneria w tej scenie i bohaterowie ze sobą rozmawiali a w Gorzkich Godach uwieziony ma zaklejone usta. Ale szacun za skojarzenie, bo rzeczywiście dosyć podobne

  • Odpowiedz