Wpis z mikrobloga

Byłam dziś na pierwszej wizycie u psychologa. Zawsze myślałam, że oczekiwanie na wizytę to co najmniej kilka miesięcy jak nie dłużej, a ja czekałam 3 tygodnie, a byłoby krócej, ale na wcześniejszą godzinę nie chciałam żeby zbyt dużo nie odrabiać w pracbaza.
Kolejna konsultacja za tydzień, umawia się człowiek z wizyty na wizytę i najlepiej mam chodzić właśnie co tydzień.
Widziałam oczekujących na wizytę Mirków mniej więcej w moim wieku, którzy byli całkiem całkiem.
Jestem z nas niesamowicie dumna, że walczymy o porządek w głowie.
Jest mi zdecydowanie lepiej mimo, że to dopiero początek tej przygody.
Fajnie było się komuś wygadać i wypłakać bez oceniania. Będę spać dziś jak bobas.
Gdyby ktoś chciał szybką wizytę to polecam w #warszawa przychodnię przy szpitalu #mswia #wykop30plus #samotnosc #depresja #psychologia
  • 31
Nie interesują mnie relacje bolcowe, bo to dla mnie jest zbyt płytkie


@maraskaa: Widicznie bolce nie sięgały wystarczająco głęboko XD
Przepraszam, musiałem :D
@maraskaa:

Może pomyśl o zostaniu psychologiem lub psychiatrą skoro uważasz, że wiesz lepiej.


Na pewno wie lepiej niż ty, byłaś na jednej wizycie i już myślisz, że to jakieś cudowne, bo się obcemu człowiekowi za kasę wygadałaś xD. To równie dobrze mogłaś człowieku z ulicy za darmo się wygadać. Albo małe problemy to są, albo za jakiś czas się zreflektujesz, że to jednak gówno pomaga.
@Kamilo67 Tak, zdecydowanie mi lepiej po tym, że wygadałam się m.in. za twoją kasę XD
Patrząc po koledze to jemu by nawet lobotomia nie pomogła. Jak ktoś na każdym kroku widzi w sobie przegrywa i robi tylko płaku płaku, bo świat widzi się z góry złym, nie wartym życia w nim, a żadna księżniczka z jpg nie przyjdzie do księcia z piwnicy, to niewiele może mu pomóc.
Piszę, że mi jest lepiej