Wpis z mikrobloga

  • 0
@gargantel: ogólnie dużo liderów takich jest. Władza promuje takie cechy.
Nie wczytywałem się więc może ktoś mnie poprawi ale Bush też zaczął inwazje Iraku na podstawie wymyślenia sobie powodu i bez faktycznego ryzyka dla usa. Tam co prawda była dyktatura więc w tej kwestii lepiej od tego co robia kacapy ale nadal.
A na pewno też są zdjęcia jak bush daje medaliki niepełnosprawnym weteranom których wysłał na wojnę bo tak sobie
  • 1
@Kolikol: ale co mam odpowiedzieć. "A to spoko" czy jakiej reakcji oczekujesz. To że norma nie zmienia tego jakie to #!$%@?. Wiem że tak jest od wieków i to nie putin jako pierwszy zaatakował inny kraj
Bush też zaczął inwazje Iraku na podstawie wymyślenia sobie powodu


@Kantar: tak, ale chociaż to była dobrze zaplanowana i wykonana inwazja, pomijając aspekt sprawiedliwości czy poprawności. Ludzi za oceanem też szanują, nie to co na wschodzie.
Nie wczytywałem się więc może ktoś mnie poprawi ale Bush też zaczął inwazje Iraku na podstawie wymyślenia sobie powodu i bez faktycznego ryzyka dla usa.


@Kantar: Nie była to też normalna inwazja, tylko misja stabilizacyjna. Nikt tam nie tworzył frontu i walk z narodem.
@Kantar: moja żona, jak była dzieckiem, wykorzystywała rodzeństwo do wykonywania prac domowych, a w zamian dawała im medale z wycięte z papieru, a oni byli zadowoleni xD saszka pewnie też dumny, że dostał kawałek blaszki
@Kolikol w tamtych wojnach chodziło o bezpieczeństwo całego świata i obalanie dyktatur, w tej wojnie dyktator posyła na śmierć w imię tylko osobistych korzyści