Wpis z mikrobloga

@Saeglopur: Akurat podobno ten gość wyjechał żeby uniknąć powołania i mieszkał tam od jakiego czasu. Nie wiem, pewnie bogaty to mógł sobie pozwolić tak czy inaczej #!$%@? z tego chorego kraju to druga najbardziej honorowa opcja po aktywnym protestowaniu przeciw wojnie.

Mem niby śmieszny ale sam filmik straszny. Te rozpaczliwe krzyki "tato" do ojca stojącego na brzegu i obserwującego jak jego syna zjada rekin. Jakoś nie mogę mu niewspółczuć i myślę
  • Odpowiedz
@WillyJamess: @Ravexon Mnie za kwestionowanie najmniejszego detalu w pierwszych miesiącach tej ponownej inwazji jeden z wykopków stalkował oskarżając o to samo i wprost mnie nazywał ruskiem dodając tutaj wpis i zwołując plusujących - wezwałem jednoznacznie do konkretów pod presją zgłoszenia zawiadomienia na policji w Poznaniu (akurat byłem w PL, miałem w PL spółkę i sporo rzeczy dosłownie na ulicy Ostroroga przy której jest ulia Zakręt na której rezyduje Wykop i pod
  • Odpowiedz
Te rozpaczliwe krzyki "tato" do ojca stojącego na brzegu i obserwującego jak jego syna zjada rekin. Jakoś nie mogę mu niewspółczuć i myślę że to normalny odruch.


@Ravexon: xxxxxxD
Komedia. Typ zjedzony przez rekina na wakacjach i dramat straszny bo syn płakał. A że naród ponad 100 mln pod butem i zbrodnie wojenne z ich inicjatywy to juz kit.

Przyznaj że nie masz styczności z tym mafijnym ruskim robactwem i próbujesz
  • Odpowiedz
@Saeglopur: @Saeglopur Jest fizycznie niemożliwe, żeby wszyscy ruscy byli źli. Chłopak uciekł z dala stamtąd, nie ma prawdopodobnie nic na sumieniu. Obrzydliwe zbrodnie putinowskiego reżimu nie powinny być powodem do odczłowieczania ludzi, którzy mieli pecha urodzić się w tym skur...łym państwie. Młody chłopak, prawdopodobnie niewinny, zginął w męczarniach, a ci się cieszą. Czym to się różni od podejścia orków?
  • Odpowiedz