Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Dzwoniłem do 3 deweloperów w tym tygodniu w Krakowie. Każdy powiedział że większa transza musi być wpłacona do 4-6 tygodni i jakoś nie chętni byli do przedłużenia ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie wiem czy tak trafiłem czy faktycznie kupno czegoś fajnego na kredyt 2 procent będzie ciężkie.
  • 3
  • Odpowiedz
@duderkula997: Deweloperzy są bardzo pewni siebie bo oczekują eksplozji zainteresowania po 01.07. Duże transze i krótkie terminy, słabe pole do negocjacji.

Jedyna nadzieja w tym że wszystkie przechowywane w poczekalni inwestycje oraz rynek wtórny zostaną rzucone na rynek w lipcu i podaż przekroczy nawet stymulowany popyt. W takiej sytuacji klienci z BK2% będą mogli przebierać w konkurujących ofertach. Wyjaśni się na jesieni i zimą, gdy zbliżający się koniec programu spowoduje że
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: Widać co się dzieje jak się porówna oferty otodom/olx/rynekpierwotny. Na olx jesteśmy blisko ATH. Na otodom, gdzie są głównie deweloperzy, oferta szoruje po dnie. Deweloperka schowała ofertę i wszyscy liczą na #kredyt2procent. Czy słusznie czy nie to się niedługo przekonamy XD
  • Odpowiedz