Wpis z mikrobloga

ktoś napisał, że #wuwunio usunął 18 odcinków #palhajstv . sprawdziłem i wszystkie usunięte odcinki opierały się na promocji alkoholu (dożynki, piwowary, robienie nalewki, klawo, zwiedzanie browaru) i takie w których pił praktycznie co chwile (wywiad z bonezem i gixem, trzeciego nikt nie dopił, piłem w spale spłem w pile, kolorowe urodziny, ten o chińskiej wódce), a do tego poskracał pozostałem odcinki i wyciął momenty w których on albo ktoś inny pije alkohol, na archive można zobaczyć że z 119 zniknęło 20 minut a z 120 ponad 30. jak się wejdzie na kanał to widać, że z niektórych odcinków wyciął praktycznie godzine materiału np 41 urodziny tedego. kilka dni temu było info że wojewódzki i palikot dostali po 80k kary za promocje alkoholu w internecie i podejrzewam że wuwunia spotkało to samo albo już prewencyjnie usunął odcinki i fragmenty w których, w widoczny sposób promuje picie. już oglądając 3 ostatnie odcinki (azory, chmielaki i kosmici) zauważyłem że nie pił na wizji co raczej raczej nie ma sensu bo na odcinkach wyjazdowych zawsze stawiał flagę, chmielaki to festiwal poświęcony piwu a na odcinku z kosmitami nawet w pewnym momencie widać jak chowa kieliszki do plecaka. raczej wątpię żeby wyszło jakieś info od marcina, a jak już to powie o co chodzi tyko patronom, ale chyba można się pogodzić z tym, że jak ktoś był fanem pal hajsu to kontent znacznie się zmieni i straci to co było w nim najlepsze. teraz zamiast #!$%@? wuwunia będzie jeszcze więcej przebitek na kamienie i krzaki
  • 7