Wpis z mikrobloga

  • 0
@zibizz1: Spoko, jeśli mieszkasz obok Superchargera. Ja mieszkam, ale jest na terenie hotelu i powyżej pół godziny płacisz za parking. No i jest to ładowanie DC, a nie ładowanie AC w domu, które jest dużo wygodniejsze imho.
  • Odpowiedz
@Yelonek: Przez pol roku zuzyłem w domu do auta 2800kWh co daje ok 1400zł(dokupuję energie po 0,5PLN bo reszta ze słońca). wiec w rok "wydam" 2800zł także nie rajcuje mnie to roczne ładowanie darmo auta w domu wcale, zupełan obojetność.

Auto które kupiłem pół roku temu dziś można kupic 48 tysiecy taniej. Także dla Polaka dużo fajniej i nie uważam aby komentarz

czywiście nie dla Polaka to, dla Teksańczyka

ma sens,
  • Odpowiedz
Polacy mają 3 lata przy zakupie S i X na superchargerach w dowolnej porze a nie tylko w nocy

@zibizz1: Przypomnij mi proszę ile jest superchargerów w Polsce a ile w na przykład takiej Hiszpanii ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Kupamilosci to nie jest tylko na Superchargery w Polsce, zresztą po co jeździć po Polsce jak za granicą hotele wcale nie są droższe a jak ladowanie masz gratis to możesz w 3 lata o jechać spory kawałek Europy.

PS są takie kraje w naszej okolicy gdzie jest jeszcze mniej SC i tam ładowanie dla wszystkich jest za darmo
  • Odpowiedz
  • 0
@zibizz1: Masz dobry argument o wszystkich SuC w Europie, ale zauważ, że trzeba kupić S czy X, które jest o WIELE droższe niż 3. Tam do zwykłej trójki możesz dostać rok ładowania w domu.
W zdaniu o Polaku i Teksańczyku podtekst był taki, że w Teksasie jest mnóstwo prądu z wiatru, który wieje nocami i nie ma co z nim robić. Dla nas jest 10H, a w TX jest ładowanie za
  • Odpowiedz
@zibizz1: w ubiegłym roku w Polsce przejechałem 7k kilometrów, za granicą 3k pomimo pracy zdalnej i mieszkania w centrum miasta wojewódzkiego. Więc miałbym cały #!$%@? z tego, poza tym to tylko dla S i X które są 2x droższe od 3/Y.
  • Odpowiedz