Wpis z mikrobloga

@Krever Libertarianizm nie jest w Polsce popularny, bo pragmatyzm nie jest na ręke ludziom, wolą walczyć o idealizmy, które zawsze będą atrakcyjnym przedmiotem dla partii politycznych
@L3stko Warto tylko nadmienić, że prezes partii, Pawel Szramka odszedł w 2020 roku z partii, bo uważał, że głosowanie wraz z PiSem jest czymś absurdalnym i sam teraz krytykuje Kukiza za współprace z PiSem. Ja mu jednak ufam, bo jednak nie ma czystej partii leseferystycznej jak oni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
czytalem ich postulaty i jestem nastawiony dosyc optymistycznie ale fakt ze nie robia kompletnie nic zeby ludzie o nich uslyszeli swiadczy o tym ze nie planuja w wyborach wiecej niz 0,01%.


@Bloodhorn: Ja właśnie widzę ich trochę w sm typu twitter, fb.
Sam Szramka gdzieś pisał, że na ich konferencjach i wystąpieniach są wszystkie główne stacje z mikrofonami i kamerami, ale za to tych materiałów jeszcze opublikowanych nie widział.

Za mało
@xfin: nawet bez kontrowersji. Szukalem o nich jakis czas temu czegokolwiek to albo pojedyncze komentarze na wykopie albo ich strona i tyle. Szkoda ale sie nie licza i nie robia niczego zeby to zmienic.