Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z was z Neo fly V4? ostatnio nabyłem dostęp i coś tam próbuje działać ale te początkowe samoloty są bardzo męczące, ciężko nimi latać(z tzw ręki) na dalsze odległości, a jakieś krótkie kursy są mało intratne, poleci ktoś jakiś tani samolot z autopilotem ?

#msfs #symulatory #neofly
calibromaniac - Korzysta ktoś z was z Neo fly V4? ostatnio nabyłem dostęp i coś tam p...

źródło:

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@calibromaniac: Ja latam z Neofly (musiałbym sprawdzić popołudniu jaka to wersja).
Możesz tam zaczynając karierę wziąć kredyt i kupić jakiś samolot z autopilotem, jeśli chcesz robić dłuższe loty.

Poza tym są misje komercyjne (zakup i sprzedaż dóbr lokalnych), na których zarabia się całkiem dobrze w porównaniu do odległości między lotniskami. Szczególnie przy dobrach wymagających delikatnego lądowania (napoje, komórki itp.).
  • Odpowiedz
@Sierzant_Cruchot: Wiem że latasz bo sam osobiście ;) uświadomiłeś mi w tamtym roku że istnieje coś takiego jak neofly. Po około roku przerwy wczoraj przypadkiem dowiedziałem się że wyszła beta V 4 no i za 5$ dotacji nabyłem klucz. Ładnie to wygląda tak nowocześnie, ale te początkowe samoloty są strasznie "kaszaniaste", a żeby wziąć jakiś konkretny kredyt to trzeba mieć dużo XP, a jeden lot to około 10-15 XP, więc za
  • Odpowiedz