Wpis z mikrobloga

poleci ktoś jakiś tutorial do tears of the kingdom by chuop się nie soft locknął i miał frajdę z gry? nieironicznie przez to jaki ta gra ma system na razie siedzę i kminie co zrobić po wyjściu z pierwszej wioski z teleskopem

bez porządnego tutoriala na grindowanie będzie ciężko, to już wiedźmin mi lepiej podszedł

w skyrim nie gram tylko instaluje sex mody xDDD

#nintendoswitch #pcmasterrace #gry
  • 11
  • Odpowiedz
@wierzgontycymbale: w totk jeszcze nie grałem, ale w poprzednią zeldę miałem setki godzin. Te gry są tak zaprojektowane żebyś ani się nie zlockował, ani nie grindował (nie zbierasz expa, co najwyżej bronie)

Graj dla zabawy, tak by było ci przyjemnie. Zelda to nie Gothic, Wiedźmin, czy Skyrim żeby robić buildy czy siedzieć nad statami, tu masz się tylko dobrze bawić
  • Odpowiedz
@wierzgontycymbale: Za te dwa tagi w jednym poście zaraz cię zjedzą fanatycy Nintendo bo pewnie emulujesz piracką kopię i okradasz biednego wujka Nintendo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, jakim cudem gra Nintendo, która z zasady ma być dostępna dla każdej grupy odbiorczej, jest zaprojektowana tak że soft lock jest w ogóle możliwy? xD
  • Odpowiedz
@wierzgontycymbale: przecież to gry w które ma się dobrze bawić równie dobrze 70-letnia japońska gospodyni domowa, jak i 8-latek

Nie tryharduj, tam jest świetnie zrobiona krzywa nauki gdzie to nie gear czy kombosy robią robotę, a twój skill poprawiający się z czasem. W botw pierwszy raz jak spotkałem hinoxa to uciekałem 20 minut, a po paru godzinach gry brałem je na klate. Nie ma poziomów, expa, jest tylko gracz. Ucz się
  • Odpowiedz
@supra107: bo w tej grze softlock jest praktycznie niemozliwy (zawsze mozesz sie tepnac do kapliczki i poszukac jakiejkolwiek galezi w okolicy ktora sluzy jako bron), a op od kilku dni pokazuje ze jego nick doskonale go opisuje xd
  • Odpowiedz
@wierzgontycymbale: wcale zaden npc tam nie mowi, ze papryczki chronia przed zimnem
no ale jak sie nie potrafi czytac to tak jest
moze lepiej wracac do grania w yu-gi-oh i rob tam combosy za 99999999, bo od kilku dni tyle razy udowodniles swoja niekompetencje i braki w logicznym mysleniu, ze dalej robisz z siebei posmiewisko
  • Odpowiedz