Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Mam około 170 wzrostu i żle sie z tym czuje. Pomimo bycia dorosłym mając 22 lata nadal nie moge sie z tym pogodzić. Oprcz tego nie mam jakiś problemów z wyglądem ryj troche ponadprzecietny ubrania i fryzura dopasowane .Nad sylwetką pracuje. Jestem introwertkiem wiec mam pewne trudności z zapoznawaniem kobiet .Właściwie to nie wiem gdzie ich szukać ? W pracy nie ma ,koledzy nie mają żadnych wolnych koleżanek .Na tinderze pary były ale zwykle parowało mnie z typiarami oddalonymi o 100 km .Takie uroki mieszkania w małym mieście gdzie par prawie nie było. Wiekszość lasek z tindera siedziała tam tylko dla atencji i insta wiec aplikacje sobie odpuściłem.Pytanie gdzie szukać kobiet ? Nie powiem wzrost mi to troche utrudnia . Myślałem ,żeby celować w jakieś kinksterki/fetyszystki które lubią moją dosyc młodą wyglądającą morde. Kiedys takie zapoznałem niestety oprócz seksu nie chciały niczego wiecej.Zresztą takie kobiety do związku też sie zbytnio nie nadawały ale może trzeba trafić na taką ,która ma troche w głowie . WIec potrzebuje jakieś porady gdzie szukać kobiet ?
Jakieś kluby dla studentów ?Albo nawet eventy kinksterskie ale tam sie troche boje i wstydze iść. I nie sądze że w takim klubie kobiety bedą materiałem na dziewczyne a i z moim wzrostem tam też może być problem . Najlepiej zapoznawało mi sie w internecie tylko nie wiem gdzie szukać discordy ,instagramy ? Co polecacie i jak działać ?

#wzrost #podrywajzwykopem #zwiazki #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 22
@mirko_anonim:

Takie uroki mieszkania w małym mieście gdzie par prawie nie było. Wiekszość lasek z tindera siedziała tam tylko dla atencji i insta wiec aplikacje sobie odpuściłem.Pytanie gdzie szukać kobiet ?


Większe miasto. Stron z fetyszami nie polecam. Tam tylko materialistki spotkasz. Nie podawaj wzrostu dopóki ktoś nie spyta to raz (nie chwal się kompleksami), bądź pewny siebie odpowiadając to dwa (nie rób żadnych scen, że loszki to coorvy i jakbyś
Anonim (nie OP): Są opcje wydłużania nóg, jeżeli się nie pogodziłeś ze swoim wyglądem mimo że jesteś już "dorosły" choć 22 lata to gówniarz. Ja sam mam 29 i myślę o takiej operacji mimo posiadania 175 cm. Oczywiście to jest Twoje ryzyko i kasa, do niczego nie namawiam. Za taki zabieg dajesz 100 koła więc myślę że warto pozbierać jak masz się męczyć. Raczej nie ma limitu wieku więc skup się
Anonim (nie OP): Lol, zawsze kisnę jak widzę te narzekania na wzrost. Ja mam 168, więc zdaniem wykopków manlet mocno, ale nadrabiam charakterem i zainteresowaniami. Spośród moich znajomych, gdzie większość >180cm, cieszę się największym zainteresowaniem kobiet i bzikałem ich więcej, niż którykolwiek z nich. Byłem też w kilku związkach i kiedy coś szło nie tak i się rozstawaliśmy, to one łazimy za mną zrozpaczone, a nie na odwrót.

Jednocześnie to nie
Anonim (nie OP): Jako kobieta mogę Ci powiedzieć, ze zawsze jak widzę post czy profil faceta na portalu randkowym gdzie w pierwszym zdaniu pisze o swoim wzroście lub tylko jest napisany wzrost i waga to wiem, ze on jest tak zakompleksiony ze nawet jakbym chciała się z nim spotykać i była do tego zdeterminowana od samego początku to on by mnie odpychał bo by uważał ze nie jest godny mnie przez
✨️ Autor wpisu (OP): @solus_ipse Granie w gry zostawie tobie :) A tych czadów ile jest z 20 % to nadal mało.

@VeSteQ Znalazłem takie przypadkowo w necie właśnie uległe kinksterki lubiące femboyów i inne takie gówno. To mi troche wyjaśnie czemu im sie spodobałem.

@Plp_ Spokojnie dla siebie też nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@StdPtr Z insta praktycznie nie korzystam a odstawienie wykopu raczej nie