Wpis z mikrobloga

@Leniek:

DLA DOBRA GOSPODARKI I TANICH SUROWCÓW (


I tak je kupujemy tylko okrężną drogą, już jako indyjską czy kazachską. Po co robić te pokazówki? Przecież wszyscy i tak wiedzą, że to ruska ropa...
@Kryspin013: No i dzisiaj masz efekty olewnictwa zachodu wobec działań ruskich na tym "dzikim wschodzie" ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Przy aneksji Krymu też olewali Ukrainę. Do czasu aż Putin się poczuł zbyt pewnie
@Leniek: trzeba handlować, jednocześnie trzymać dystans i zbroić się po zęby. To chyba proste, że i tak jeździmy na ruskiej ropie która magicznie zmienia kraj pochodzenia, przepłacamy za to my zwykli obywatele, traci też Rosja, bogacą się kraje wykorzystujące sytuację.

Klasyczne gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
@Kryspin013: @aarahon @bombastick zabolała prawda. Nikt normalny by nie wysłał polskich żołnierzy by świętowali z ruskami, taka gorzka prawda. To chyba o ile się oczywiście nie mylę pierwszy rząd po powojennym który wysłał na paradę żołnierzy wojska polskiego.


@Aquamen: zabolało to ciebie skoro #!$%@?łeś mój koment tylko dlatego, że dostał więcej plusów niż twój wpis XD
@Kryspin013: boli cię zwyczajnie, że znowu wjechałem na twoim garbie w gorące. Teraz możesz sobie robić fikołków ile chcesz. Okazałem fakty, które dzięki lewakom dotarły do szerszej publiczności. Bo jak wiadomo konfederacja tuli się do rosji a lewactwo tylko świętowało z nimi dzień pabiedy.

Towarzysze lewacy mają ciągoty do Rosji od czasów komunizmu, przykre fakty.
A jak mam inaczej odpowiedzieć na to:

Okazałem fakty, które dzięki lewakom dotarły do szerszej publiczności.


@Kryspin013: Większość osób tutaj po prostu cię wyśmiała, a komenty które były najbardziej niewygodne dla ciebie po prostu usunąłeś XD