Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: @aarahon @bombastick zabolała prawda. Nikt normalny by nie wysłał polskich żołnierzy by świętowali z ruskami, taka gorzka prawda. To chyba o ile się oczywiście nie mylę pierwszy rząd po powojennym który wysłał na paradę żołnierzy wojska polskiego.


@Aquamen: Dobra nie odwracaj kota ogonem. Pokaż podobną sytuację po agresji ruskich. Dla ułatwienia ci zadania możesz wziąć, podesłać nawet coś z czasów ataku rosji na krym.
@Kryspin013:

Dobra nie odwracaj kota ogonem. Pokaż podobną sytuację po agresji ruskich


To jest po agresji ruskich lewaku. 22 lata po obaleniu komunizmu lewicowa partia już zapomniała o wszystkim i wysłała żołnierzy do świętowania z tymi barbarzyńcami. No co za przypadek, kto by pomyślał...
  • 1
@Kryspin013: to jest konkret, co mnie obchodzi agresja na Ukrainę podczas gdy ruscy wyrządzili nam tyle złego, że pokolenia nienawidzą za to Rosjan? To już polskie krzywdy nie są ważne dla lewactwa? No tak właśnie myślałem... To pewnie dlatego zaczęliście się tulić do Putina...
@cybulion: @Kryspin013 @aarahon @bombastick btw Panowie bo trzeba zaznaczyć, że ta parada miała miejsce zaledwie dwa lata po zakończeniu mordu na czeczenach przez Rosję.

Teraz pytanie, czy Putin przekonał lewacki rząd pl niczym alkoholik który bije żonę, że się zmienił i więcej już nie będzie a oni mu w to uwierzyli?

Brzmi na bardzo naciągane xD
@bombastick: dobra dajmy mu spokoj, uruchomil sie bo rmf dal dzis nowy sondaz gdzie pis traci wladze. Metecki z szafy wyjal nagranie, przybiegl do biura i jedzie :
Masz akwafresz - szybko postuj - za Peło to polscy żołnierze maszerowali po czerwonym placu !!!
Panie redakturze naczelny a te inne nacje? US, UK kurde nawet ukraincy?
Panie AKWAFRESZ!! Jak zwykle, fikolki, udawaj ze bie widzisz, na pytania o nich rzucaj ze
@bombastick: nie wiem nie obchodzi mnie to ich sprawa z kim się bratali ale nasza sprawa co tam robili nasi żołnierze zaraz po wojnie w Czeczeni i napaści na Gruzję przez Ptfu rosjan
@Danicen: nie, dwa lata po zakończeniu wojny i mordzie na czeczenach przez Rosję i trzy po napaści na Gruzję przez Rosjan, polski(?) Rząd wysyła naszych żołnierzy na dzień pabiedy. To nie ja mam powód do wstydu i zażenowania.
To jest po agresji ruskich lewaku. 22 lata po obaleniu komunizmu lewicowa partia już zapomniała o wszystkim i wysłała żołnierzy do świętowania z tymi barbarzyńcami. No co za przypadek, kto by pomyślał..


@Aquamen: no pierwszy raz byli tam według oficjalnych danych w 2010 roku razem z reprezentacją USA, Anglii, Francji. Nie wiem czemu pomijasz 2010 rok, może dlatego że Komorowski miał nagradzać ratowników którzy brali udział w akcji ratunkowej po katastrofie
Teraz pytanie, czy Putin przekonał lewacki rząd pl niczym alkoholik który bije żonę, że się zmienił i więcej już nie będzie a oni mu w to uwierzyli?


@Aquamen: Lewackiego Jarka też przekonali?
Jego najlepiej przekonały kwity dostarczone od rosyjskiego agenta - Falenty, z którym PiS dumnie współpracował zarówno przy podsłuchać POLSKICH polityków jak i przy sprowadzaniu węgla z Ru.
@aarahon:

może dlatego że Komorowski miał nagradzać ratowników którzy brali udział w akcji ratunkowej po katastrofie prezydenckiego TU-154 oraz odznaczyć Rosjan zaangażowanych w ujawnienie prawy o zbrodni katyńskiej


Odznaczył by rok później wysłać żołnierzy na dzień pabiedy xD To się nazywa lewacki pragmatyzm, chodź Szogunie xD
PiS PO to przecież to samo. Pozdrawiam serdecznie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aquamen: To jaka jest alternatywa? Konfederacja? Która otwarcie współpracuje z ruskimi agentami?
@Aquamen dzięki za przypomnienie. Ale nie musisz tego robić, konfiarze przypominają o tym na każdym kroku. Bo, rzeczywiście, prorosyjskość to rozmowa z kanapami jak nie odpoerdalaja maniany i robo się z nimi interesy, a antyrosyjskosc, to głaskanie ich kiedy rozpętują wojnę za nasza granice i jawnie mówią, ze Polska będzie następna.
Ja rozumiem, ze to łatwa kasa, ale może zajmij się w życiu czymś innym niż byciem kucem w onucach.
@trololo55:

nie zauważyłeś, że trochę się zmieniło od 2011?


Ta przegrali dwa razy wybory od tamtego czasu i nie mogli wysłać znowu polskich żołnierzy na dzień pabiedy. Coś jeszcze?
@Aquamen tak, trollu, konfederacja jest najbardziej prorosyjska i nic tego nie zmieni.

to tak jakbyś teraz się zdziwił, że u nas są żołnierze niemieccy albo my u nich.
i w 2030 w Niemczech komuś #!$%@? i czepianie do wcześniejszych rządów, bo Niemcy u nas byli