Wpis z mikrobloga

@bombastick: nie wiem nie obchodzi mnie to ich sprawa z kim się bratali ale nasza sprawa co tam robili nasi żołnierze zaraz po wojnie w Czeczeni i napaści na Gruzję przez Ptfu rosjan
@Danicen: nie, dwa lata po zakończeniu wojny i mordzie na czeczenach przez Rosję i trzy po napaści na Gruzję przez Rosjan, polski(?) Rząd wysyła naszych żołnierzy na dzień pabiedy. To nie ja mam powód do wstydu i zażenowania.
To jest po agresji ruskich lewaku. 22 lata po obaleniu komunizmu lewicowa partia już zapomniała o wszystkim i wysłała żołnierzy do świętowania z tymi barbarzyńcami. No co za przypadek, kto by pomyślał..


@Aquamen: no pierwszy raz byli tam według oficjalnych danych w 2010 roku razem z reprezentacją USA, Anglii, Francji. Nie wiem czemu pomijasz 2010 rok, może dlatego że Komorowski miał nagradzać ratowników którzy brali udział w akcji ratunkowej po katastrofie
Teraz pytanie, czy Putin przekonał lewacki rząd pl niczym alkoholik który bije żonę, że się zmienił i więcej już nie będzie a oni mu w to uwierzyli?


@Aquamen: Lewackiego Jarka też przekonali?
Jego najlepiej przekonały kwity dostarczone od rosyjskiego agenta - Falenty, z którym PiS dumnie współpracował zarówno przy podsłuchać POLSKICH polityków jak i przy sprowadzaniu węgla z Ru.
loczyn - >Teraz pytanie, czy Putin przekonał lewacki rząd pl niczym alkoholik który b...
@aarahon:

może dlatego że Komorowski miał nagradzać ratowników którzy brali udział w akcji ratunkowej po katastrofie prezydenckiego TU-154 oraz odznaczyć Rosjan zaangażowanych w ujawnienie prawy o zbrodni katyńskiej


Odznaczył by rok później wysłać żołnierzy na dzień pabiedy xD To się nazywa lewacki pragmatyzm, chodź Szogunie xD