Wpis z mikrobloga

Największym problemem przeciętnych #przegryw z niskim wzrostem i zakolami jest to ze nie chcą laski na swoim poziomie czyli gruba 2/10 tylko ta szara myszkę 6/10 która przez w każdej chwili mógłby się zając jakiś chad lite

Zamiast chociażby miło spędzać czas z taka gruba laska na swoim poziomie i zaznać mitycznych seksow oraz trenować relacje w związku i wśród innych ludzi wolicie nadal siedzieć przed kompem

Komputer zapewnia łatwa sztuczna dawkę endorfin dla mózgu przez co was rozleniwia i nie jest to zdrowe, sprawia to ze człowiek nie ma potem skilla w relacjach społecznych i z kobietami

#tinder #logikaniebieskichpaskow
Herato - Największym problemem przeciętnych #przegryw z niskim wzrostem i zakolami je...

źródło: IMG_2134

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Herato Ty zapominasz o jednym.. związek z drugą osobą wymaga poświęcenia i uwagi.
Gdy kobieta jest atrakcyjna to bez większego wysiłku dajesz jej atencję.
Związek z kobietą która nie jest dla ciebie atrakcyjna nie ma sensu bo obie strony będą się wtedy męczyć.
Poza tym kto ustalił, że samotne życie + wizyta u prostytutek jest zła?
Odrobinę tolerancji w końcu żyjemy w XXI wieku..
  • Odpowiedz
@Ivan_III: gościu, ja idę do łóżka z kobieta, do której czuję coś więcej niż tylko pożądanie, dlatego podczas akcji nie myślę o innych, tylko o niej, bo to ona jest dla mnie najważniejsza. Ty sobie możesz uważać jak chcesz, ja wiem jak się czułem. A prostytutki nie tknę palcem, brzydziłbym się.
  • Odpowiedz
@ajronek616: nie zapomjnaj, gamoniu, że rozmawiam z typem co jedzie na ręcznym bo nie moge laski ogarnąć i na dodatek chwali siw tym w internetach, poczytując to za osiagniecie. Równie dobrze mógłbym dyskutować z pieńkiem w lesie :)
  • Odpowiedz
@YnadYnad: wydaje mi się że powinieneś wrócić do szkoły podstawowej, może nauczą cię w końcu czytać ze zrozumieniem bo widzę znaczne braki ( ͡° ͜ʖ ͡°) aczkolwiek wielkich sukcesów ci nie wróżę xd
  • Odpowiedz
Ale cyrk w komentarzach.
My jesteśmy przegrywy i nam się nalezy ruchac takie laski jakie sobie wymarzymy. Na grubasa to żygać xD

Przecież dokładnie takie same odruchy wymiotne ma każda laska patrząca na bladego suchoklatesa albo kartoflany ryj z brzuszkiem XD nawet tym grubym nie chce się ruchac takich przegrywow tylko wola chada co świadczy tylko o tym ze podaż na rynku samców jest fatalna.
  • Odpowiedz
@ajronek616 No dokładnie tak to wyglada XD a przegryw coś wypisują ciagle o jakimś spisku całego świata… ze jakieś pille albo inne gowna. A rozwiązania jest przecież tak proste.
No ale dużo przyjemniej wymyślać sobie jakieś bajki na usprawiedliwienie swojej brzydoty lub braku charyzmy czy tam #!$%@? charakteru xD
  • Odpowiedz
@Herato: Nie chcę ci burzyć światopoglądu, ale nie ma symetrii między mężczyznami i kobietami. W skrócie:
- ładni mężczyźni chcą niezobowiązującego seksu
- ładne kobiety chcą niezobowiązującego seksu
- brzydcy mężczyźni chcą niezobowiązującego seksu
- brzydkie kobiety NIE chcą niezobowiązującego seksu
A porównywanie otyłości do wzrostu to już w ogóle odklejka
  • Odpowiedz