Wpis z mikrobloga

Największym problemem przeciętnych #przegryw z niskim wzrostem i zakolami jest to ze nie chcą laski na swoim poziomie czyli gruba 2/10 tylko ta szara myszkę 6/10 która przez w każdej chwili mógłby się zając jakiś chad lite

Zamiast chociażby miło spędzać czas z taka gruba laska na swoim poziomie i zaznać mitycznych seksow oraz trenować relacje w związku i wśród innych ludzi wolicie nadal siedzieć przed kompem

Komputer zapewnia łatwa sztuczna dawkę endorfin dla mózgu przez co was rozleniwia i nie jest to zdrowe, sprawia to ze człowiek nie ma potem skilla w relacjach społecznych i z kobietami

#tinder #logikaniebieskichpaskow
Herato - Największym problemem przeciętnych #przegryw z niskim wzrostem i zakolami je...

źródło: IMG_2134

Pobierz
  • 50
Zamiast chociażby miło spędzać czas z taka gruba laska na swoim poziomie i zaznać mitycznych seksow oraz trenować relacje w związku i wśród innych ludzi wolicie nadal siedzieć przed kompem


@Herato: a co jezeli chce mi sie wymiotowac na samą myśl o współzyciu z wielorybem? radzisz połknąć wymioty, a może przygotować jakąś miske obok łóżka, szybki rzyg i dalej polować na płetwala?
@Herato: Sam to mowilem przegrywom, ale obecnie w czasach totalnej globalizacji mamy tez problem zwiekszonej hipergamii. Obecnie nawet te panny 4/10 poluja na chlopakow 7/10. Sam obecnie po rozstaniu nie mam panny po czesci przez problemy zdrowotne, a po czesci, ze bedac mocne 7/10 mam powodzenie, ale wlasnie glownie wsrod panien 5/6-. Jasne, zdarzaja sie okazyjnie ladne na zblizonym poziomie, ale by sie jeszcze dopasowac charakterami itd. to tez trzeba pozaliczac
@Herato: Ale co to niby jest za symetria? Gruba locha jest 2/10, bo jest gruba. Schudnie i automatycznie jej poziom wzrośnie i będzie jej się wydawało, że jej się należy Christian Bale w primie za ruszenie dupy (XD)
@Herato ja tam widze po zdjeciu same red flagi. Mozna byc biednym, ale miec schludnie i czysto, a tu widac w tle brak jakiegokolwiek odswiezenia przez lata. Jeszcze ten pies w pomieszczeniu.
Na podstawie swoich doświadczeń stwierdzam, że w łóżku też jest z nimi bardzo przyjemnie.


@OSH1980: no niezbyt XD praktycznie totalny brak satysfakcji i poczucie, że musiało się obniżać standardy. Najgorsze jest uczucie po całości, kiedy myślami wybiegasz do sytuacji, w której mógłbyś w tym czasie być z jakąś top laską z wyglądu...

Już większą satysfakcję miałem po seksie z top-klasy dziwką, niż w po seksie w relacji z grubą (nie bardzo,