Wpis z mikrobloga

@Elev: Nie żebym cię do czegoś zachęcał, ale skok z wysokości daje taki sam efekt jak broń palna. Też kiedyś sobie tak wmawiałem, że gdybym żył w US to już dawno by mnie nie było. bo sprzedałbym komputer, telefon i kupił glocka a do pozostałych metod czułem awersję. Po prostu jeszcze masz nadzieję i dlatego nie zagłębiasz się w poszukiwaniu dostępnych metod, bo ta niedostępna daje ci pretekst by jeszcze tego
via Wykop
  • 2
zagłębiasz się w poszukiwaniu dostępnych metod, bo ta niedostępna daje ci pretekst by jeszcze tego nie robić.


@sihil: w sumie kupuje to wyjaśnienie, w każdej innej boje sie bólu jak i tego że w tych sekundach spadania/wiszenia bym sie jednak rozmyślił
@Turkotka: Panie, bo to trzeba umieć skoczyć i mieć siłę woli. Na sadisticu czy innych #!$%@? stronach tego typu latają gify/filmy z udanych prób. Mój kolega z czasów podstawówki zabił się w ten sposób, a że miasteczko 15k ludności to połowa huczała jak wyglądał po nim chodnik. Krótko mówiąc, musisz skoczyć na głowę, wtedy umierasz w podobny sposób co od postrzału tylko trochę bardziej widowiskowo. Te statystyki zaniżają ludzie, którzy tak
@sihil: Zgadza się ale trafić głową trzeba umieć i nie jest to takie łatwe. Sporo jest filmików gdzie skaczący człowiek po prostu zaczyna się bezwładnie obracać w powietrzu. Ja pewnie wybrałbym pociąg albo hel.