Wpis z mikrobloga

mireczki jak to jest z tymi stluczkami? Stoję #!$%@? od 40 minut w korku bo jest stłuczka, samochody się lekko puknely i kierowcy zamiast zjechać na pobocze to blokują jeden z dwóch pasów przez co setki ludzi spóźni się do pracy. Czy ludzie nie wiedzą że jak niema rannych to się spierdziela żeby nie blokować innych czy poprostu są #!$%@? i mają stojących w korkach w dupie?
#ruchdrogowy #polskiedrogi #warszawa #korki
  • 11
@Operator_imadla: tępaki po prostu. Kiedyś miałem dzwonka z mojej winy, lekko puknąłem w tylni zderzak samochodu przede mną. Było to przed ruchliwym rondem, dodatkowo w godzinach szczytu. Mówię do typa "usuńmy się, żeby nie blokować", a on że nie, bo ja wtedy gdzies na pewno ucieknę XD. #!$%@?, że już przy nim mu zacząłem oświadczenie wypisywać i typ w ogole miał dodatkowo kamerę, ale tak - na pewno ucieknę i czekamy
@Operator_imadla dziś rano na s8 w kierunku wschodnim? W ogóle kuriozalne to było, bo stanęli w takim miejscu, gdzie zaczyna się rozwidlenie do zjazdu przed mostem i cały ten korek można było ominąć lewym pasem i skorzystać ze zjazdu nie zwalniając nawet, ale tak debilnie stanęli że stojąc 2km dalej ludzie nie mieli możliwości wiedzieć, że to nie jest korek do zjazdu tylko przez tych pacanów od stłuczki.
Czy ludzie nie wiedzą że jak niema rannych to się spierdziela żeby nie blokować innych


@Operator_imadla: Ci sami ludzie też nie wiedzą co to jazda na suwak, nie znają zasady "trzech sekund", nie przekraczają nigdy 2000 obrotów silnika, ale są przekonani na 100%, że tylko prędkość zabija