Wpis z mikrobloga

Polski ekomers. Kolejne doświadczenia. Dziś nie książki a szkiełko. Napisać w ogłoszniu o „nanotechnologii wykonania” (cokolwiek to znaczy), o ściereczce (to już przerabiałem wielokrotnie, więc wiem, to kilkucentymetrowy kawałek materiału spokojnie zastępowalny każdym w miarę czystym t–shirtem, tak samo jak „dedykowana” ściereczka potrafi zostawić paprocha. Czysta szmata trochę danaturatu. Wszysko), pod koniec dodać że „szkło posiada filtr UF chroniący oraz oleofobową powłokę, która niweluje odciski palców” (zwykle bzdury, po prostu nieprawda). Nie napisać natomiast słowa czy do 6–calowego czy do 6,8–calowego. Wszystkie podane przy produkcie symbole wyszukiwarka Google nie kojarzy z bardzo poularnym czytnikiem który mam, zresztą z żadnym. Są to najprawdopodobiej jakieś symbole którymi producent sobie oznacza, na jakieś własne potrzeby. Z modelu Paperwhite 5 są dwie wielkości: 6 i 6,8 cala. Do którego #!$%@?, polski partaczu jest to które sprzedajesz?!

I co zrobić? Jest sobota przed 19, telefonuj teraz do krzaka by się dodatkowo zirytować jakimś przekombinowanym komunikatem no albo czekaj do poniedziału w sprawie szkła za 25 złotych. #kindle #szklohartowane #polskibiznes #ecommerce #dziadostwo
Poludnik20 - Polski ekomers. Kolejne doświadczenia. Dziś nie książki a szkiełko. Napi...

źródło: szkiełko

Pobierz
  • 10
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: nie, raczej kupię to. Tylko w poniedziałek. Zobaczymy co powie przez telefon. Poważnie podchodzę do tego urządzenia. W ostatnim tygodnou cztery książki przeczytałem. Miałem kupić drugiego w tej promocji wiosennej, ale już wrócil do 100 euro. To poczekam. A ten co już mam zabezpieczę maksylanie. Ja sobie noszę plecak jednokomorwy gdzie wszystko jest razem. Coś się czasem rozleje czy coś. Także będzie, będzie szkło.
@Poludnik20: wydaje mi się, że to już napisałem, ale nie widzę teraz. Otóż tutaj wystarczyło dać zdjęcie opakowania. Po #!$%@? te opisy. Standardowe, wklejane przy różnych produktach te same.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: 25. Zobaczymy. Zawsze można to zdjąć. Ja chcę czytać, robię to cały czas, noszę go ze sobą wszędzie i otwieram gdy mam choćby 10 minut wolnego, więc muszę go pookolejać. Jeśli Twój po 4 latach wygląda jakby był nowy, to jesteśmy innymi użytkownikami. Poniżaj dalej.