Wpis z mikrobloga

#przegryw #tinder #zwiazki #p0lka #rozowepaski #samotnosc #niebieskiepaski #badoo #dziewczynybeztabu #faceci #internet #facebook #blackpill

Przez całe popołudnie i wieczór nie opuszczał mnie dobry humor. Ładna, wiosenna pogoda, jutro wolne i wyjazd do innego miasta na weekend. Po pracy wpadłem do galerii, kupiłem parę ciuchów, które mi się podobały, potem powrót do mieszkania, szybki prysznic, a potem zajęcia taneczne, które mi się podobały. Wracając z zajęć z koleżanką, spotkałem przypadkowo inną koleżankę, której nie widziałem od zeszłego lata. Szła na potańcówkę (to ja ją zaraziłem pasją do tańca). Zajrzałem na chwilkę na tę potańcówkę, obiecałem, że za tydzień wpadnę na dłużej. Do mieszkania wróciłem w świetnym humorze, jutro w końcu kolejna impreza taneczna, w sobotę także. Poza tym będzie możliwość spotkania się ze znajomymi i małym siostrzeńcem.

Jedząc wieczorny posiłek (ciężko to nazwać kolacją o tak później porze) wszedłem na Wykop. Poczytałem wpisy i dobry humor minął. Po lekturze wpisów uświadomiłem sobie, że jestem dla świata przegrywem, że nie ma szans, żeby założyć związek, już o rodzinie nie mówiąc. Wykluczone także żeby jakaś kobieta mnie pokochała, żebym jej się spodobał. Poza tym uświadomiliście mnie, że to nie ma sensu, abym w tym wieku (34 lata) zakładał rodzinę, bo wiele samotnych kobiet, na które mogę trafić, bywa okrutnych, cynicznych i nade wszystko wiele z nich jest niewiarygodnymi egoistkami, stąd prawdopodobieństwo trafienia na taką jest spore. Mogę po prostu źle na tym wyjść. Poza tym i tak żadnej się nie spodobam, bo one lecą tylko na bogatych przystojniaków z fajnymi furami, albo czarnoskórych, czy tam ogólnie obcokrajowców.

Taka sinusoida, od dobrego nastroju pełnego nadziei, bo upadek na duchu.

Chciałbym i piszę to bez sarkazmu, bez ironii, żeby to co piszecie tu o kobietach było nieprawdą, ale obawiam się, że jest w tym jakaś prawda. Trzeba się więc w tym świecie odnaleźć i naprawdę poważnie wziąć za oswojenie ze świadomością, że nie warto nawet szukać dziewczyny.
Kopytnik_1 - #przegryw #tinder #zwiazki #p0lka #rozowepaski #samotnosc #niebieskiepas...

źródło: Happy Sad

Pobierz
  • 21
@Kotdog: Nie ukrywam tego i piszę to zupełnie poważnie, że to co tu przeczytałem w ciągu zaledwie kilku miesięcy mojej obecności, zmieniło moje postrzeganie świata w wielu kwestiach, w tym, co tu dużo mówić, także w tych, które dotyczą mnie, relacji z innymi.
@Kopytnik_1 ostatecznie wazne jest to co napisal @Kotdog - to co sie dzieje w twoim zyciu i jak sie z tym czujesz. nic wiecej. ja tu wchodze, bo mi brakuje szczerych prawdziwych reakcji. ludzie sa zsocjalizowani az do przesady i nie umieja byc autentyczni. jesli bym miala to w realnym zyciu, nie potrzebowalabym tego miejsca. te teorie sa gowno warte jest ostatecznie kladzies zsie spac spokojny, a wstajesz z mniejszym, wiekszym ale
Chciałbym i piszę to bez sarkazmu, bez ironii, żeby to co piszecie tu o kobietach było nieprawdą, ale obawiam się, że jest w tym jakaś prawda.


@Kopytnik_1: między bogiem, a prawdą to ta prawda to taka półprawda, lepiej poćwiczyć jakieś pasodoble, niż brać na serio te wypociny. Koleżanki z tobą gadają, zapraszają na jakieś potańcówki, to co masz się przejmować frustratami.
@Kopytnik_1: brzmi jak bait specjalne pod tezę

Ty jesteś normalny? Traktujesz na poważnie wpisy z portalu szkalującego papieża, portalu ze śmiesznymi obrazkami? Gdzie średnia zarobków na portalu wynosi 30k podczas gdy średnia krajowa to 5k?

Jeśli jakiś kawałek głupiego tekstu opakowany w HTML i CSS potrafi ci wpływać na psychike to nie mam dobrych wieści.

Nie radzę sięgać o książki o np seryjnych mordercach czy gwałcicielach bo strach pomyśleć co po
@Kopytnik_1: Nie czytaj wykopu skoro tak na Ciebie oddziałuje. Jak sobie za bardzo wkręcisz te teorie tu głoszone zgnusniejesz i będzie Ci jeszcze trudniej a nikt nie lubi smutnych ludzi. Jest masa osób co znalazły szczęście również w późnym wieku, nic straconego. A ze czasy są teraz jakie są i generalnie jest trudniej into związek to nie trzeba do tego wykopu żeby to widzieć.
Gdzie średnia zarobków na portalu wynosi 30k podczas gdy średnia krajowa to 5k?


@Pozytywny_gosc: No nie, średnia to nie 30K ("przysłowiowe" jest 15K a nie 30K zresztą) bo jest o wiele więcej osób mówiących o gównozarobkach. Normalne zarobki się czasem jednak zdarzają. Ofc to przed podatkami, w tym VAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wziąłbym jednak te 5K gdybym nie miał mieć innych problemów...
Sinity - > Gdzie średnia zarobków na portalu wynosi 30k podczas gdy średnia krajowa t...

źródło: Yg3By2l

Pobierz