Wpis z mikrobloga

Obowiazuja procedury tak jak mowisz to nie jest jakis Bangladesz czy dzungla sa procedury jak section 21 albo section 8 na tej podstawie sad wydaje nakaz eksmisji przy czym przychodza bailiffs taki nakaz dostajesz od sadu jesli jest zasadny... tutaj wbil sie bez zadnego powiadomienia.
@bezprawie-wanglii masz google szukaj, masz grupy na FB tam na pewno znajdziesz prawnika. gadałeś z landrordem coś. co mówiłeś na policji ? zgłosiłeś od razu? przyjechali do zgłoszenia czy olali sprawę? coś tu nie gra, że landrord wyrzucił cię od tak. więc prawnikowi też lepiej prawdę powiedz.
agencja od której dawno temu wynajmowałem mieszkanie, bała się pijaka z dolnego flata wyrzucić, czynszu nie płacił mieszkanie demolował. a ciebie w 5 min wyrzucają
@nativ: landlord robil mi niezapowiedziane wizyty mowil ze chce robic viewing dla ludzi na co ja mu odpowiedzialem ze musi mi dac znac conajmniej 24 godziny wczesniej wedlug prawa. Na co ten sie zbulwersowal i zaczal mnie wyzywac chcial sie bic, prowokowal mnie mowil ze mnie zabije ze mam mu teraz otworzyc drzwi, a ja wtedy spalem... zadzwonilem na policje odrazu bo czulem ze cos jest nie tak dostalem emergency accommodation