Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna
Jakby ktoś miał wątpliwości - to się wlaśnie dzieje, kiedy aktywni użytkownicy czarnolistują kacapskie łajno.
Nie, łajno magicznie nie znika, tylko rośnie i rozlewa się po mirko i po znaleziskach.

Apel do @Moderacja @m__b @a__s
Bierzcie sobie bardziej do serca zgłoszenia użytkowników dotyczące ruskiej propagandy.
To JEST element wojny informacyjnej, w której wszyscy uczestniczymy. Nie, nikt nie jest tutaj neutralny - począwszy od @wykop który umożliwia publikację takich treści. Wiem, że nie jesteście w stanie zapobiegać. Ale przynajmniej rozpatrujcie zgłoszenia!
W tej wojnie albo jesteś po stronie naszej, zachodniej, albo po stronie ruskiego, śmierdzącego imperium zła.
Tertium non datur.
dominowiak - #ukraina #wojna 
Jakby ktoś miał wątpliwości - to się wlaśnie dzieje, ki...

źródło: obraz_2023-04-07_183131833

Pobierz
  • 62
@peszek_leszek:

by nie traktować innych jak śmieci jak to mieliśmy w zwyczaju


Uwaga, traktowanie niedorozwiniętych cywilizacyjnie Słowian wschodnich i Litwinów przez całą nowożytność jak dzieci i eksponowanie przed nimi kultury z cywilizacji zachodniej (kultury polskiej), by chociaż ich elity stały się cywilizowane to było najlepsze potraktowanie sprawy. Albo tak, albo jak zrobił z Rosjanami Piotr I - ściął ich brody i chociaż trochę upodobnił ich wiarę do scentralizowanego modelu religijnego z
@RazumichinZiK: Nie, nie wstydzę się. Jestem prawnuczką osoby, która przeżyła mordy na Wołyniu i to od niej najwięcej informacji czerpałam. I moim zadaniem jest nie wprowadzać do swojego życia nienawiści, która może doprowadzić do tragedii. EOT
Na przykład według mnie teraz mamy odpowiedni lewar by wywrzeć nasze warunki ekshumacji i upamiętnienia ofiar rzezi Wołynia. Co robią wykopki? Pomagają stronie ukraińskiej nazywając takie argumenty "propagandą Rosji"


@Aquamen: Zgodzę, teraz mamy okazję wywrzeć presję na prezydenta do poprowadzenia tej sprawy. Jednak jeśli co piąty post jest o banderze to niestety, ale nie wygląda to wiarygodnie.
Nie, nie wstydzę się. Jestem prawnuczką osoby, która przeżyła mordy na Wołyniu i to od niej najwięcej informacji czerpałam. I moim zadaniem jest nie wprowadzać do swojego życia nienawiści, która może doprowadzić do tragedii.

Przerzucasz odpowiedzialność na ofiary i wybielasz banderowców. Taka prawda.


@RazumichinZiK: co za #!$%@?. Tylko w spranym, sowieckim mózgu mógł powstać taki ciąg myślowy.
@peszek_leszek:

Niewiarygodne jest ciągłe nawoływanie do bandery i Wołynia


Znasz w ogóle znaczenie słowa niewiarygodne? Bo mam wrażenie, że odpływasz, chcesz coś przekazać jednak brak ci zasobu słów i używasz takich których znaczenia nie znasz.

Ale tak, taką dostałam informację na temat filmiku, którego sama nie oglądałam.


Mhm no to nie mam więcej pytań w takim razie( ͡° ͜ʖ ͡°)