Wpis z mikrobloga

@Dawul: Wiesniaki mariusze z brighton wala do niego konia, bo "d0bra r0b0te robi pozdro" tak jak podniecaja sie ci sami ludzie stanowskim, bo rozdaje samochody i zarabia na tym, na tym polega jego fenomen, ze kroi frajerow na hajs i to imponuje cebulakom.
Hui tam, ze ktos w Polsce pol oszczednosci oddal milionerowi, ale pozdrooo super robote robiom, to takie intelektualne uposledzenie, ktore pozwala np nieironicznie sluchac sie dzikiego downa.
  • Odpowiedz
  • 272
@Dawul: bylem ostatnio w kinie i leciala przed filmem reklama tego jego filmu xD
chlop nagral dokument o sobie na temat tego jaki jest zajebisty. To wiele o nim mówi.
  • Odpowiedz
@Dawul: też kompletnie nie rozumiem fenomenu tego gościa. Kiedyś u mnie w mieście była jakaś jego impreza illegal night czy coś takiego. Całe miasto zakorkowane, nie szło dojechać do pracy bo pozjeżdżało się chamów z okolicznych wiosek
  • Odpowiedz
@Dawul: Nie mój klimat bo to typowy kontent dla Mariuszy z Brighton ale na tle większości polskich influencerow nie wypada źle, widać jakąś pracowitość, rozmach czy pozytywne akcje w przeciwieństwie do np. lenia Baxtona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gueral zainteresowanie motoryzacją to też nie jest wyznacznik, ja mam podobne zdanie co większość udzielających się w tym wątku a siedzę w ogólnopojętym temacie, łysy pozer chyba po prostu tak działa na ludzie którzy nie mają mentalności „Mariuszka z brajton”
  • Odpowiedz
@micomak: a wy przegrywy siedzicie na wykopku i biednie placzecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) fenomen jego jest taki ze zalozyl swoja marke, ma miliony, ma ruchanie a wy mozecie sobie ponarzekac cuckoldy walikonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Tym bardziej tfu na mordę takiemu bo za nim podobno stoją ludzie z półświatka i działa to na zasadzie prania pieniędzy ( stąd pewnie sierota ma te pieniądze na samochody )
  • Odpowiedz
@Dawul: ludzie biją do niego konia jaki to on zaradny nie jest.. a tak naprawdę jest on tylko marionetką w rękach multimilionera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz