Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna
Jakby ktoś miał wątpliwości - to się wlaśnie dzieje, kiedy aktywni użytkownicy czarnolistują kacapskie łajno.
Nie, łajno magicznie nie znika, tylko rośnie i rozlewa się po mirko i po znaleziskach.

Apel do @Moderacja @m__b @a__s
Bierzcie sobie bardziej do serca zgłoszenia użytkowników dotyczące ruskiej propagandy.
To JEST element wojny informacyjnej, w której wszyscy uczestniczymy. Nie, nikt nie jest tutaj neutralny - począwszy od @wykop który umożliwia publikację takich treści. Wiem, że nie jesteście w stanie zapobiegać. Ale przynajmniej rozpatrujcie zgłoszenia!
W tej wojnie albo jesteś po stronie naszej, zachodniej, albo po stronie ruskiego, śmierdzącego imperium zła.
Tertium non datur.
dominowiak - #ukraina #wojna 
Jakby ktoś miał wątpliwości - to się wlaśnie dzieje, ki...

źródło: obraz_2023-04-07_183131833

Pobierz
  • 62
@dominowiak:
Kradzione konta od lat nieaktywne, multikonta tworzone po wybuchu wojny.
Wołyń wałkowany kilkadziesiąt razy na dzień bez tagowania i to przez osoby, które przed wojną słowem o Wołyniu się nie zająknęły
Przemycanie jakichś bzdur o pszekach i "małorosji" -wprost ze słownika zbrodniarza wojennego Girkina

Trollujące wpisy i kasowanie wszystkich komentarzy pod takim wpisem.

Jeden wielki spam i zaśmiecanie tagu przez znudzonych gimbusów i kacapską propagandę

Degradacja wartościowych tagów i przejęcie
@RazumichinZiK, @Aquamen: Panowie, ale to trudniej mówić im to prościej. Mnie nie obchodzą bombardowania jakichś absurdalnie zacofanych bantustanów przez Amerykanów, ani na przykład rzeź w Buczy, to tylko zasadniczo drobne wyrzynanki. Trzeba patrzeć na kontekst globalny. Jak już wiecie - przyrównuję od dawna Federację Rosyjską do Imperium Hiszpańskiego za Karola II, czyli do stanu, w którym na koniec istnienia owego państwa jako podmiotu (tworu niezależnego) zainteresowani hegemonią i realną podmiotowością
@Aleksander_II: myślę, że wykop to złe miejsce na dyskusję na temat geopolityki bo zaraz człowiek dostaje łatkę "onucy". Społeczeństwo wpadło w pasję wojny i za wszelką cenę chcą wygrać.

Na przykład według mnie teraz mamy odpowiedni lewar by wywrzeć nasze warunki ekshumacji i upamiętnienia ofiar rzezi Wołynia. Co robią wykopki? Pomagają stronie ukraińskiej nazywając takie argumenty "propagandą Rosji"

Afgańczycy często tutaj wyśmiewani (zacofani etc) mają dwa levele wyższe podejścue do dyskusji
@Vistu: Ale to wyznawcy Małorusów traktują politykę jakby to był spór o to, co jest słuszne, a nie sporem o siłę i realizację swoich interesów. Czy to fani SBU przytaczają Carra, Morgenthaua i Kissingera, czy musiałem im klasyków realizmu pokazać ja (w dniu bodajże wczorajszym)? Czy fani SBU chociaż rozumieją analogię sytuacji Federacji Rosyjskiej do statusu Imperium Hiszpańskiego za Karola II w końcówce siedemnastego wieku?
@RazumichinZiK: I gdzie tu widzisz zrzucanie odpowiedzialności? Chodzi Ci o odpowiedź, że Polacy wcale nie byli niewinni jak to kreujesz? Historia jest po to, by się na niej uczyć, m.in. tego, by nie traktować innych jak śmieci jak to mieliśmy w zwyczaju.