Wpis z mikrobloga

Myślę na 90%, że on obiecał Bartosiakowi i Zychowiczowi, że będzie mnie odcinał i było widać w tym jak on to pytanie zadaje o mnie tam. [...] Więc ja nie wiem czy Stanowski nie jest za bardzo ugrzeźnięty w te kontakty z tymi dwoma. Wygląda na to, że raczej jest, żeby w ogóle się do mnie móc odezwać.


https://www.youtube.com/watch?v=LbC16hr3hY4

Powyższa wypowiedź doktora #napierala zainspirowała mnie do narysowania zaktualizowanego schematu działania Theatrum Zychowiczanum.
czokobons - >Myślę na 90%, że on obiecał Bartosiakowi i Zychowiczowi, że będzie mnie ...

źródło: Theatrum Zychowiczanum

Pobierz
  • 5
@czokobons: jeśli Napierała ma rację, a ma bo jego przyjaciółką jest prawda, to Zychowicz chcąc ostatecznie zniszczyć nhaba rozkaże Stanowskiemu zaproszenie Napierały, samemu wbijając w połowie programu i zacznie gadać jak to nam alianci w 39 nam nie pomogli, a Stanowski będzie mu tylko wtórował co doprowadzi do ostatecznego meltdownu, a wisienką na torcie będzie pojawienie się samego Cristiano Ronaldo(bo jak wiadomo Zychowicz->Bartosiak->Leśnodorski->wielka piłka=CR7), który będzie się pytał "kto jest teraz