Wpis z mikrobloga

pomijając to, że baby z siłowni robią rewie mody i same pokazują w ten sposob bardzo dużo, to śmiać mi się chce z rad niektórych osób, żeby kasować tindera i poznawać na żywo na silowanich czy ulicy xD powodzenia jak tutaj nawet głowy w stronę niektórych dziewczyn nie można odwrócić, to za zagadanie jak się nie spodobasz to już możesz się witać z latka creepa
#tinder
G....._ - pomijając to, że baby z siłowni robią rewie mody i same pokazują w ten spos...

źródło: temp_file.png1045683679091589337

Pobierz
  • 88
@Gradi_: Rozwiązaniem są siłownie tylko dla facetów. Serio, myślę, że wielu facetom by się lepiej ćwiczyło bez obawy, że znów jakaś atencyjna tiktokerka zrobi tiktoka jak to ktoś rzekomo się na nią gapi.
po #!$%@? się patrzysz na #!$%@? #!$%@? po karuzeli mokebe przebrzydłej Polki ze ścianą

@solimoes: p0lke walczącą ze ścianą porównałbym do małpy, która coś tam krzyczy licząc, że jakiś człowiek ją rozumie. Ludzie na nią zerkną z czystej ciekawosci, ale nikt na serio nie chce nawiązać z nią relacji.
Normalne zagadanie jest spoko, coś potrzebujesz, zapytasz - pomogę. Ale jeśli ślinisz się jak mały szczeniaczek i rzucasz teksty "ale jesteś piękna", "daj mi swój numer, no proszę daj mi swój numer, no daj", "hehe ale dupcia", to jest to żenujące do granic możliwości. Wielu facetów niestety ma roztrojony żenadometr, w towarzystwie atrakcyjnej kobiety pozbywają się własnej godności.


@Talaith: Nigdy nie słyszałem, by ktoś rzucał takimi tekstami na siłowni. I nie
@Gradi_: teraz agenda idzie z udawaniem, że biedne witaminki są LITERALNIE molestowane przez wstrętnych Polaków na siłowniach. A potem artykuł: olaboga, czemu Polki nie rodzo XD
@SRzeyamlon: I mają racje, nie raz jak byłem z atrakcyjną kobietą to widziałem te obleśne wzroki napaleńców, nawet stare fiuty z matkami i dziećmi potrafią się bezwstydnie patrzeć na tyłek. Plaga prymitywów bezwstydnych i empatii.