Wpis z mikrobloga

pomijając to, że baby z siłowni robią rewie mody i same pokazują w ten sposob bardzo dużo, to śmiać mi się chce z rad niektórych osób, żeby kasować tindera i poznawać na żywo na silowanich czy ulicy xD powodzenia jak tutaj nawet głowy w stronę niektórych dziewczyn nie można odwrócić, to za zagadanie jak się nie spodobasz to już możesz się witać z latka creepa
#tinder
G....._ - pomijając to, że baby z siłowni robią rewie mody i same pokazują w ten spos...

źródło: temp_file.png1045683679091589337

Pobierz
  • 88
Jak ja się cieszę, że mam fajną różową i jak na nią ktoś się na siłowni (i nie tylko) spojrzy to raczej się uśmiechnie i ucieszy że ładnie wygląda (i mi o tym ofc wspomni na zasadzie wzbudzania zazdrości) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale z tego co tu czytam to już raczej wymierający gatunek. Tak czy siak polecam wziąć za żonę #konserwatywka xDDD


@wojtas_mks: jak dziewczyna się
Niech już muzułmanie opanują europę...


@Orage: Idż w #!$%@? z takimi życzeniami. Jestem okultystą, pod rządami tych oszołomów mógłbym stracić życie.
Poza tym oni nienawidzą w ogóle kultury zachodu, czyli np zachodniego prawa, a wierz mi, nie chciałbyś musieć ocierać się o prawo szariatu.
tutaj nawet głowy w stronę niektórych dziewczyn nie można odwrócić,


@Gradi_: A czy jesteś w stanie zrozumieć, że idąc na siłownię, basen, saunę, nie chcę się czuć jak na rykowisku jeleni. Idę potrenować, popływać, posaunować. Normalne zagadanie jest spoko, coś potrzebujesz, zapytasz - pomogę. Ale jeśli ślinisz się jak mały szczeniaczek i rzucasz teksty "ale jesteś piękna", "daj mi swój numer, no proszę daj mi swój numer, no daj", "hehe ale
@Gradi_: u mnie na siłownia w centrum Warszawy jest mnostwo młodych ukrainek ubrane w leginsy extra slim gdzie widac pipusie przez leginsy xd testeron czasami nie wytrzymuje i zamiast cwiczyc gwałce je wzrokiem.. to jest naturalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)