Wpis z mikrobloga

@pestis: nie mam przed, może @Foxio zrobił coś :)
@Eternal_Oblivion jeżeli dobrze pamiętam to:
- ogarnięcie skór
- czyszczenie środka - był mega zasyfiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- mycie z zewnątrz
- polerka jednoetapowa
- jakaś powłoka
- ogarnięcie piano black
- ogarnięcie końcówek wydechu na połysk bo nie były też czyszczone kilka lat
1250zł
@pestis: Mam niestety bardzo zły nawyk, że nie robię zdjęć przed (typowo tak jak auto przyjechało). Jedyne zdjęcie jakie robię to zazwyczaj w trakcie polerowanie - tutaj lakier był w okej kondycji - dużo drobnych rysek, jak to na aucie, które jest zadbane i myte w miarę odpowiedzialnie.
Czemu nie robię zdjęć przed? Bo zwykle jak wpadam to już chcę szybko zacząć myć i działać przy aucie... Do tego staram się,
Bez przesady, on teraz jest na grota-roweckiego.


@orzeszkiziemne: No przecież to jest kompletne zadupie xDDD Wojszyce są na wysokości Jagodna, Żernik, Wysokiej.
I nie żebym z tego czynił zarzut - taką ma lokalizację, ale konsekwencja jest taka, że może działać tylko lokalnie w tej części miasta i okolicznych wsi.
@Iudex: Takim tokiem rozumowania to by musiał według Ciebie mieć salon w samym centrum.

Tam wcale nie jest daleko, daleko to jest na lipe piotrkowską, leśnice, zakrzów. Jeżeli komuś zależy a widać, że gościu robi dobrą robotę to podjedzie - to raptem 20 min od galerii dominikańskiej.
Takim tokiem rozumowania to by musiał według Ciebie mieć salon w samym centrum.


@orzeszkiziemne: Nie, on nic nie musi, prowadzi biznes tak jak chce. Ja tylko podkreślam, że dla wielu osób to nie będzie dogodna lokalizacja. Sam mieszkam bardzo blisko centrum, ale w życiu bym się tam nie pchał. Po pierwsze to już daleko, a po drugie muszę tam samochód przecież na cały dzień zostawić i jakoś wrócić do domu, a
@Iudex: Z tym, że trzeba zostawić samochód i coś ze sobą zrobić to się zgadzam. Realia są takie, że jak już ktoś zostawia auto za 1000 pln czy więcej to musi się liczyć z dołożeniem na taksówkę w dwie strony albo angażowanie kogoś z rodziny/znajomych - wyjdzie na to samo.
Z tym, że trzeba zostawić samochód i coś ze sobą zrobić to się zgadzam. Realia są takie, że jak już ktoś zostawia auto za 1000 pln czy więcej to musi się liczyć z dołożeniem na taksówkę w dwie strony albo angażowanie kogoś z rodziny/znajomych - wyjdzie na to samo.


@orzeszkiziemne: Stary, to nie chodzi o hajs, tylko o czas. Ja sobie nie mogę pozwolić na stratę np. 2h w ciągu dnia
@Iudex: Mireczeku też tak uważałem. Sądziłem, że nikt do mnie z drugiej strony miast nie przyjdzie. Nawet reklamy targetowałem na południe Wrocławia. A wiesz jak jest? Wpadają do mnie osoby z poza Wrocławia ( ͡° ͜ʖ ͡°) było również kilka osób, które nie są nawet z Dolnego śląska

Nie jestem myjnią samochodową - jeżeli ktoś chce umyć auto i ma jechać z Psiego Pola, to nawet przez
@Iudex: mieszkam zupełnie na drugim końcu miasta, jechałem uberem w dwie strony. Ustawiłem się na ~20 i potem odbierałem w niedziele więc w obie strony jechałem bez korków. Kwestia dogadania się z czasem oddania i odbioru. Wiadomo jak bym miał jechać tam w godzinach szczytu to bym nie pojechał raczej bo bym z 1-2h jechał :)
@Foxio:

Mireczeku też tak uważałem. Sądziłem, że nikt do mnie z drugiej strony miast nie przyjdzie. Nawet reklamy targetowałem na południe Wrocławia. A wiesz jak jest? Wpadają do mnie osoby z poza Wrocławia ( ͡° ͜ʖ ͡°) było również kilka osób, które nie są nawet z Dolnego śląska


Ok, życie zweryfikowało, to dobrze jeśli usługa się broni :)

Nie jestem myjnią samochodową


Aj noł, aj noł -
@Iudex: Jeżeli chodzi o samo mycie, to ogółem ja dalej bije się z myślami. Rok temu mówiąc 150-200zł za mycie i sprzątanie wnętrza (+/-4h)było mi głupio - oczywiście jest to inny poziom usługi (ale dalej mycie), niż 20min ogarnięcie całego auta na myjni ręcznej za 40zł. I zwykle robiłem to albo znajomym, albo komuś z osiedla. Natomiast zauważyłem, że ceny na myjniach to poszły ostatnio mega w górę i już 250zł