Wpis z mikrobloga

Wygląd nowego wykopu (pomijając już problemy techniczne) skutecznie zniechęcił mnie do korzystania z niego.

Poza widocznym gołym okiem drastycznym spadkiem aktywności użytkowników to fajnie patrzeć jak przez niższe "wymagania" by dostać się na główną czy w gorące sprawiły, że portal zaczęło jeszcze bardziej przejmować szurstwo, które teraz nie musi konkurować z innymi treściami i zakopami od aktywnych użytkowników.

Powodzenia Panie Białek @m__b , pięknie rozpier*oliłeś swój portal, reklamodawcy będą na pewno zachwyceni reklamowaniem się obok takich znalezisk, będących najpopularniejszymi na serwisie:
https://wykop.pl/link/6992823/kaufland-sprzedaje-robale-schwaba

#neuropa #bekazprawakow #wykop
rzep - Wygląd nowego wykopu (pomijając już problemy techniczne) skutecznie zniechęcił...

źródło: comment_1651645854zDcPCj8aOBWq4YGCsraZ26

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@rzep
8 lat na wykopie, a pierwszy raz czuję się tutaj jak w jakimś dziwnym miejscu. tagów nie sprawdzam bo nie chce mi się ich szukać, a powiadomień brak. wpisów nie dodaje bo po co? ja się tu nie odnajduje, inni też nie. od tygodnia zaglądam co jakiś czas, ale prawie się nie udzielam bo nawet nie wiem czy ktoś mi odpisał xD smutno, że ten portal został dosłownie uśmiercony
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 13
Czyli jednak są jakieś korzyści z tej nowej wersji.


@Krupier: Spoko, szury będą miały swój portal bez złego lewactwa prostującego manipulacje i zgłaszającego je moderacji. Tylko co wam po portalu, gdzie znaleziska zdobywają po 100 wykopów? Jak chcecie prawacki raj gdzie można bez przeszkód snuć teorie o tym jak lewactwo chce zniszczyć świat to macie lurkera. Tylko właśnie wracamy do problemu braku widowni.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 10
będziesz się gdzieś przenosił?


@ZydoskaPropaganda: Jeśli chodzi o merytoryczne treści to już od dawna korzystam z reddita. Ilość wiedzy jaka tam jest w porównaniu do wykopu jest bez porównania.

Na wykop głównie wchodziłem dla polskich memów i polskiej polityki. Może przeniosę się na hejto - na razie założyłem konto (elrzepo) ale nie wiem czy mi się chcę.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
Jak tam, listy do wołania nie działają?

Odpowiedz


@11mac11: Nie byłem członkiem żadnej listy do wołania, więc zachowaj swoje urojenia dla siebie.
  • Odpowiedz
No rzeczywiście wielka strata. XD Może zajmiesz się czymś pożytecznym i osiągniesz w życiu coś więcej niż poklask przygłupów na stronie ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz