Wpis z mikrobloga

@DoudouPetit: dokładnie, lipa z tym alprazolem, lepiej jakieś alko xd I tak pregabalina jest np dla mnie wiele razy lepsza bo czujesz się jak po alko dłużej działa niż benzo, a co najlepsze psychiatrzy przepiszą ci ją od razu bez marudzenia, a benzo przepisać się boją xd, no ale rada ode mnie uważaj z pręgą jeśli byś dostał bo może cię lekko uzależnić tak jak mnie, no ale mnie przynajmniej benzo
  • Odpowiedz
@soshiu: trwale, ale to nie tak, ze jak czasem weźmiesz to skończysz jako debil. to bardziej przy ciągłym braniu jak ktoś jest uzależniony
  • Odpowiedz
@10129: no ja jestem uzalezniony i w sumie czuje sie jak debil, mimo że ogólnie uważam sie za osobe inteligentną. Czy te zmiany są odwracalne? Tj czy wróce do pelnych sil umyslowych?
  • Odpowiedz
  • 0
@soshiu czasem nie są w pełni odwracalne.
w jakim stopniu u Ciebie nie są to się nie da przewidzieć zanim się nie sprawdzi.

Jak nie brałeś jakichś olbrzymich dawek to pewnie jak objawy odstawiennne miną będzie lepiej, czy całkiem jak było to cholera wie.

Tylko po benzo odstawienie potrafi przejść w postać przewlekła i możesz się z rok czuć "nie tak" xD
  • Odpowiedz
@10129: ja wlasnie #!$%@? jestem. To boli w #!$%@?. Musze sie faszerowac jakims gownem typu xanaxy, pregaby, medikinety i inne świnśtwa, zeby poczuc chociaz namiastke przyjemnosci, którą ludzie czerpią ze źródeł z których ja nie jestem w stanie. Nie jestem w stanie zniesc tej samotnosci na dluzsza mete. A najgorsze jest to, ze nawet jesli znajdę kogoś z kom nadaje na tych samych falach powiedzmy to jest to praktycznie niemozliwe nawiązać
  • Odpowiedz
  • 0
@soshiu
Sam przekleństwa ukryles? Bo je podmienili na znaki a z mam wyłączone ukrywanie przekleństw na wykopie i powinno normalnie je wyświetlić.

Ale te leki chyba nie są na autyzm? Jesteś pewien, że to nie jest po prostu usprawiedliwianie uzależnienia?

a nie masz możliwości poznać kogoś z autyzmem? Kogoś kto nie jest na spektrum pewnie faktycznie będziesz męczył w jakimś stopniu albo będzie miał problem aby zrozumieć co czujesz albo jak rozumujesz.
  • Odpowiedz