Wpis z mikrobloga

@Ka4az: Bo shopee dopłacał do interesu; dlatego było taniej. Robi tak w każdym kraju i weryfikuje, jak idzie biznes. Nie można dopłacać w nieskończoność
@Ka4az: @Kroledyp: Mi się wydaje, że tą reklamą to jednak przebili wszystkich i wszystko. Nie oglądam zazwyczaj TV i nie słucham radia jakoś często to może nie mam perspektywy ale byłem zmuszony to robić przez majówkę gdy to był peak tej reklamy no i jednak to jest #!$%@?ące. Ja wszystko rozumiem i szkoda bo jednak konkurencja- dobra rzecz ale tak #!$%@?ąc od tego to #!$%@? im serdeczny w dupę.
@Ka4az: Na przestrzeni lat wielu rzucało rękawice Allegro ale bezskutecznie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Była taka moda w sklepach online, że każdy chciał mieć platformę sprzedażową - Empik, Carrefour, Emag (ex. Agito). Sam pracowałem nad takim projektem.
Dla mnie wyście Shopee z PL to kiepskie info, bo często było tam korzystniej. Teraz zostajemy z Allegro, które dyma sprzedających i klientów (firmy z Poznania tak mają #pdk).
@Ka4az: Za te chore reklamy powinni wszystkim zapłacić odszkodowania, a twórcy reklam i ich zleceniodawcy do łagru.
Czekam na upadek media e.... oraz rtv a.. też swoimi reklamami odbierają smak życia.
@Ka4az: Jak ktoś zrobił u nich ponad 1000 kont i za każdym razem robił zakupy za 20zł a płacił 1zł, to się teraz cieszy że dane wyparują.