Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem czemu tyle ludzi się cieszy. Shopee mimo wszystko było u nas popularne, zamówień było dużo. Sprzedawcy tez się cieszyli, bo na niektórych produktach zarabiali więcej niż na Allegro, klienci tez, bo opłaty tańsze.

Teraz znowu został monopol Allegro i nie jest to dobra informacja dla obu stron.

#shopee
  • 111
  • Odpowiedz
@Ka4az: Cieszą się Ci co do tej pory nie wierdzieli i dzięki wykopwi się dowiedzieli, że shopee robił cokolwiek innego niż #!$%@? reklamami i dało się tam kupić cokolwiek innego niż chińśka tandeta. Dowiedziałem się o tym dopiero z wykopu bo oczywiście marketing tej marki dał tak ostro dupy, że myślałem, że to drugi syf z chińskim badziewiem jak Wish, a nie konkurencyjny portal dla allegro. Wchodząc na stronę czuć było
  • Odpowiedz
@Kroledyp: @RRybak: nie pomyśleliście przypadkiem o tym, niemało ludzi w tym kraju zawisło na haku akcji allegro po 70zł/akcja? Może dlatego kibicują naszemu narodowemu czempionowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja jednak się nie cieszę - widać było po wejściu amazona, że tyłki im się paliły i zabrali się za akcje promocyjne. Teraz conajwyżej wywalą jajka i podniosą opłaty.
  • Odpowiedz
Shopee mimo wszystko było u nas popularne, zamówień było dużo


@Ka4az: skoro tak świetnie im się wiodło to czemu się zawijają? Imo chyba jednak przycinali na swoim proficie i tak dobrze nie było

Teraz znowu został monopol Allegro


@Ka4az: jaki monopol, wchodzisz na bezpośrednie strony dealerów, a tam ceny te same, albo wyższe (zazwyczaj), amazon miał być taki super tani, a ceny też ma wyższe

Ogólnie wywalone czy się zawijają,
  • Odpowiedz
@Ka4az: zniknięcie jest na minus, bo jednak monopol pozostaje, ale to shopee to było dla mnie Aliexpress 2.0. Nic w tym gównianym sklepie się znaleźć nie dało, kategorie z czapy, wyszukiwarka bezużyteczna (trochę jak w Amazonie). Dwa razy coś w promocji zamówiłem i odpuściłem.
  • Odpowiedz