Wpis z mikrobloga

@radziuxd: ja się zastanawiam, czy to głupi wprowadzał, czy geniusz. Z mojej perspektywy to głównie pokazuje inflację, ale teraz co chwilę ktoś jak @s---k pisze "super promocje" i masa ludzi myśli sobie "prywaciarz złodziej i oszust, ale teraz musi się przyznać". Nowe narzędzie do szczucia?
  • Odpowiedz
@s---k: ale podajesz cenę z co najmniej 30 dni. jeśli co tydzień cena jajek rośnie o 1pln na pojemniku, a potem masz promkę -2pln na pojemniku, to i tak będziesz miał taki sam zapis, ale cena jest faktycznie promocyjna, bo jest niższa niż przez ostatnie 2 tygodnie, a po promocji znowu będzie wyższa i będzie dalej rosła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@eloar: no ale jeśli było taniej, a jest drożej, to chyba nie jest to promocyjna cena.


Już lepiej by nie było robić "promocji".

@s---k: może po "promocji" ceny będą JESZCZE wyższe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A najlepsze w Biedronce. Zobaczcie sami. Nagle można kupic maslo za 5.50 nie 7zl. Nagle karkówka jest za 11zl nie 16, a Żubr puszka jest w starej cenie 2.19 a nie 3.50 xDD Ruchają nas na hajs i tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
i co nie kupisz teraz taniej, bo kiedyś było jeszcze taniej? Co to za myślenie?

@cherrz: czyje myślenie? Przecież ja słowem o kupowaniu nie pisałem xD
  • Odpowiedz
@radziuxd: ja się zastanawiam, czy to głupi wprowadzał, czy geniusz. Z mojej perspektywy to głównie pokazuje inflację, ale teraz co chwilę ktoś jak @s---k pisze "super promocje" i masa ludzi myśli sobie "prywaciarz złodziej i oszust, ale teraz musi się przyznać". Nowe narzędzie do szczucia?


@eloar: Z cała pewnością szczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ta dyrektywa miała być wprowadzona chyba rok temu w maju XD
  • Odpowiedz