Wpis z mikrobloga

Domyślałem się, że "dziennikarze" spidersweb są upośledzeni, ale teraz już rozwiali wszystkie moje wątpliwości. Moja matka, siotra mają LPG i radzą sobie bez problemu z tankowaniem xD Ja też miałem auto z LPG i bez problemu sobie radziłem bo to jest absurdalnie proste, wtykasz pistolet, naciskasz matlową rączkę aż pstryknie, naciskasz guzik żeby leciał gaz i tyle xD A chłop opisuje jakby to nie wiadomo jaka kosmiczna technologia była xD
#motoryzacja #lpg
Pobierz AquilaTimere - Domyślałem się, że "dziennikarze" spidersweb są upośledzeni, ale teraz...
źródło: comment_1673328010eFh8n2BccELMGXa6hZkzaZ.jpg
  • 83
@SzubiDubiDu:

Ja lubię jego treści dotyczące bezpośrednio starych samochodów, trochę poczucie humoru (vide odcinek nakręcony kamerą znalezioną na śmietniku) i że nie muszę oglądać gónwianych reklam. To, że jest bucem mi nie wadzi bo nie mam z trym kontaktu.

A co do komentarzowych poprawiaczy, to Doug mówił niedawno, że będzie kręcił mniej starych samochodów, bo mu pasjonaci modelu nie dają żyć po każdej najmniejszej pomyłce. I nie ma już na to
@AquilaTimere: Autor tego komentarza to Tymon Grabowski czyli Złomnik czyli Cytryn & Gumiak. Jest redaktorem naczelnym działu Autoblog w SW i właśnie zarobił dzięki Wam mnóstwo pieniędzy. A artykuł to klickbajt i chwalenie się dostawczym Citroenem w benzynie którego kupił kilka dni temu. A co do wiedzy o motoryzacji, to połowę z Was zjadłby na śniadanie wykopowi inżynierowie xD Tutaj próbka jego dziennikarstwa kiedy piszę na poważnie i mu się chce:
Pobierz VanTTool - @AquilaTimere: Autor tego komentarza to Tymon Grabowski czyli Złomnik czyl...
źródło: comment_1673363126fzBun0TyIl80w8LzZQg5IF.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AquilaTimere zależy od osoby, ja mojej różowej cały czas tankuję bo ona się boi tego syknięcia jak już odpinasz pistolet, baba 28 lat ¯\(ツ)/¯

@Emble: zgrywa się, po prostu nie chce tego robić. Raz ci ktoś pokaże i jesteś w stanie to zrobić, procedura jest mniej więcej tak samo trudna jak umycie talerza pod bieżącą wodą albo otwarcie drzwi zamkniętych na klucz