Wpis z mikrobloga

Najnowsze badania przeprowadzone przez naukowców prezentują zmiany społeczno-rodzinne. Szacuje się, że około 2030 roku w Europie i ogólnie w cywilizacji zachodniej większość rodzin (około 85%) będą tworzyć czarnoskóry mężczyzna i biała kobieta wraz z ich licznym potomstwem (jak widać na załączonym obrazku). Odejście od modelu 2+1 nastąpi szybciej niż sądzono.

#przegryw #blackpill #dickpill #natura #p0lka #statystyka #ciekawostki #demografia #zwiazki #milosc #tinder #seks #logikarozowychpaskow
Pobierz peja3334 - Najnowsze badania przeprowadzone przez naukowców prezentują zmiany społecz...
źródło: comment_1673112609nqkgvbtUSV1WmQinnKkhNq.jpg
  • 18
@peja3334 Imponująca wiedza
Ostatnio odbyłem rozmowę ze znajomym co studiuje dickpill science w Żeleznogorsku i podobno przez niedobór mężczyzn co zginęli na wojnie Rosja planuje wpuścić kilkaset tysięcy Mokebiańskich oleistych herkulesów celem zapładniania r0sjanek i utworzenia nowego typu człowieka- MOKACAP (Mokebe&kacap) Czas pokaże co z tego wyjdzie i czy zachód również pochyli się nad tym pomysłem
większość rodzin (około 85%) będą tworzyć czarnoskóry mężczyzna i biała kobieta wraz z ich licznym potomstwem (jak widać na załączonym obrazku).


@peja3334: Coś ciężko mi uwierzyć, szczególnie, że np. w USA około 42% dzieci z rodzicami różnych ras jest wychowywanych przez jednego rodzica, więc to raczej będzie 1+5.

https://datacenter.kidscount.org/data/tables/107-children-in-single-parent-families-by-race-and-ethnicity#detailed/1/any/false/1729,37,871,870,573,869,36,868,867,133/10,11,9,12,1,185,13/432,431
@peja3334: to nie ma sensu. Z racji tego ze potomstwo Mokebe i białej kobiety jest jaśniejsze od Mokebe i żyje na północy to po kilku pokoleniach (mulat+ mulat + życie na północy a więc mniej słońca) znów powstanie rasa biała