Wpis z mikrobloga

Po tygodniu obserwacji tagu #przegryw wniosek mam taki, że wy przegraliście mózg, a nie życie. Użalacie się nad własnym wyglądem i brakiem zainteresowania lasek, a sami:

— Nie robicie nic z własnym wyglądem, bo wierzycie, że Chad urodził się Chadem i takie ciało dostał od Mikołaja pod choinkę.

— Nie chcecie laski, która była już w związkach, bo jest nieczysta, zużyta i wgl się jej brzydzicie.

— Mówicie, że nie macie wygórowanych oczekiwań, ale jak są wklejane zdjęcia randomowych lasek, to pierwsi jesteście, żeby mówić - ale ulana, świnia, siłownia nie boli.

— Hejtujecie laski, że oczekują prawka u facetów i pracy za biurkiem, zamiast na jakimś magazynie, że lecą tylko tylko na bogatych chadów, jednocześnie jak żadna inna grupa hejtujecie samotne matki, że mają czelność z tak #!$%@? warunkami szukać kogokolwiek.

Wy przegrywy jesteście większymi hipokrytami, niż politycy. Change my mind.

#blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #seks
  • 186
@DyrektorMiauczuk: Trochę racji masz. Jak tutaj są ludzie co tęsknią za wykopkiembordo czy innym ludwikempaw bo może i pluli im na morde ale w zamian przynajmniej pluli im na mordę albo nadal wierzą ze mozna być wysokim przegrywem, to ciężko się nie zgodzic ze nie przegrywaja przez mózg.
@DyrektorMiauczuk: A ty ile ważysz i jak wyglądasz, że nas wyśmiewasz za brak dbałości wygląd? Bo z jednej strony każesz nam poprawić wygląd, a z drugiej sama nie wyglądasz jak julki z instagrama. My nie urośniemy, ale ty możesz schudnąć.
Mówicie, że nie macie wygórowanych oczekiwań, ale jak są wklejane zdjęcia randomowych lasek, to pierwsi jesteście, żeby mówić - ale ulana, świnia, siłownia nie boli.


@DyrektorMiauczuk:
Dobra to teraz poprosimy o nick konkretnego użytkownika, który udziela się na przegryw i pod zdjęciami kobiet pisze ze jest ulana
Albo przyznaj się do kłamstwa i podawania teori z dupy wziętej
@grand_khavatari: dobra, to ja poproszę o nick konkretnego użytkownika, który udziela się na przegryw i :

- Zrobił sobie ciało na siłce

- Umawia się z laskami, które uciekają, jak tylko im mówi, że nie ma prawka i nie jest bogaty

- Umawia się z laskami bez względu na ich warunki: wygląd, wagę, dzieciaki, a i tak wszystkie od niego uciekają.
@DyrektorMiauczuk: przegrywy naoglądały się umalowanych lasek na insta i innych gownostronach a pptem oczekują takiej samej "szarej myszki" w swoim życiu bo sobie uronili że to jest przecietna dziewczyna. Potem okazuje sie że taka "przeciętniara" ma wymagania i oburzenie, blackpil, przegryw sie rodzi. W sumie co sie chłopinku przejmujesz losem innych ludzi.
@DyrektorMiauczuk: A co w sytuacji, gdy ktoś ma 18 lat, pełno marzeń i planów, a nagle w wypadku ląduje na wózku i wszystkie te marzenia może wyrzucić do śmieci ? Powiesz mu, żeby poszedł na siłownię, zmienił dietę i co dalej?
A co w sytuacji, gdy ktoś z boku wygląda na to że ma wszystko, a wewnętrznie przez różne życiowe błędy gdzieś się zagubił i stracił sens w tym wszystkim? Praca,
Nie pozostaje mi nic innego, jak wykopać sobie dół i zalec w nim do końca mojego nędznego życia, bo na insta są laski, które wyglądają sto razy lepiej, niż ja.


@DyrektorMiauczuk: I tu widać kompletne niezrozumienie tematu.
No ale co się dziwić, jak dowolna p0lka 2/10 ma na tinderze taki obrót jak chad i nie widzi innej perspektywy.