Wpis z mikrobloga

@Palladyn400 przecież to wygląda jak połączenie bryły rols roycea ghosta (na wizualizacji, na żywo przypomina bryłą ostatnią wersję passata) z hyundai koną xD
jedyny kreatywny aspekt tego auta od BMW to ich ten "cudowny" grill, z którego śmieje się cały internet

Sami pracownicy BMW w DE śmieją się z tego modelu, że wygląda jak gówno, ale u chińczyków będzie się sprzedawał jak świeże bułeczki. Jaki target, taki design ¯_(ツ)_/¯
Na końcu wiadomo,
@KaWuSia89: Mi też się nie podobała, śmiałem się, że z tyłu wygląda jak Alfa 166 ale gdy obejrzałem już kilkanaście sztuk w różnych kolorach to zaczęło mi się podobać i z kolei znam parę osób gdy po obejrzeniu też zmieniło zdanie na ten temat.

Co do bobra itd. to szkoda mi serii 4, który ma piękną linie i ładny tył ale zbyt agresywny przód ;p
Pobierz Palladyn400 - @KaWuSia89: Mi też się nie podobała, śmiałem się, że z tyłu wygląda jak...
źródło: comment_1673074054CfVM05B1VxnDU1whiIMLXM.jpg
@2030: ale na rozumiem jak się projektuje bo sam jestem projektantem, nie musisz mi tłumaczyć. Niemiecki design od 10-15 lat to równia pochyla, odstają już w każdej dziedzinie. Zarówno we wzornictwie przemysłowym jak i w architekturze. Poszli w tanie efekciarstwo. Japończycy, Koreańczycy, Skandynawowie odjeżdżają im już o lata świetlne. Podobna stagnacja jest w kolebce designu - Włoszech. Odcinanie kuponów za pomoca tanich chwytów na rynek chiński.

@Palladyn400: futurystyczne to są
@Kroledyp no jasne :) na pewno dam ci prywatny numer do znajomego z Monachium xD na bank się ucieszy odpowiadając na pytania wykopków w swoim wolnym czasie xD

@Wariner @Kroledyp czy wy na serio myślicie, że jeżeli ktoś pracuje w BMW, to musi mu ślina z ekscytacji kapać na widok każdego modelu, jaki wypuszcza ten pracodawca? Ci ludzie mają tak samo wyrąbane na to, co zatwierdza góra, dopóki dostają swoje 85k€ rocznie
@fredperry: Przełomowy model i nie zestarzeje się nawet o kapkę przez 20 lat. To jest taki sam sukces i przełom jak e60

Pogadamy za trzy lata jak już się opatrzy, jest genialny


@Kroledyp: Za te kilka lat może się okazać, że samochód "nie jest dalej wspierany" i nie będzie można odnowić abonamentu na wycieraczki i ogrzewanie xD


A tak na poważnie to raczej nie jest kwestia jakiegoś opatrzenia, tylko azjatyckiego