Wpis z mikrobloga

@Palladyn400: Dziwne to to. Góra oraz dół wyglądają jakby były z innego auta. Dosłownie to wygląda jakby mieli 2 koncepty w których postanowili je po prostu połączyć góra/dół.

Czyli pic rel + ostatnio modne w chinach - światła jako cienkie paski.

@Kroledyp: Czemu brednie? Chiny to 1/3 całej produkcji BMW. To że gusta Amerykanów, Japończyków, Chinczyków, Europejczyków są inne widać po sprzedaży konkretnych modeli, całych markach i specjalnych wersjach
Pobierz Gorion103 - @Palladyn400: Dziwne to to. Góra oraz dół wyglądają jakby były z innego a...
źródło: comment_1673044691FDnR4bJUmjXy9cf4FReVV1.jpg
@Gorion103: Że Ci się chciało taka analizę robić ;p

Nie jestem fanem tej mody na dzielenie reflektorów. Ale na ten moment gdy widują to auto regularnie zaczęło mi się podobać. Robi wrażenie wnętrzem i wymiarami. Co jak co ale trzeba przyznać BMW, że zrobiło tą 7 od zera i nie przypomina żadnego innego modelu (oprócz nerek). Naprawdę się postarali. Na E65 też wszyscy marudzili a szło jak ciepłe bułki ;p

Przednie
Pobierz Palladyn400 - @Gorion103: Że Ci się chciało taka analizę robić ;p

Nie jestem fanem...
źródło: comment_1673045453jIbdeFkhM4VFUViIXBxBXf.jpg
@fredperry: @Palladyn400: @Kroledyp: to nie dla wykopka auta. Mirki nie rozumieją tego, ze auta są projektowane na minimum 7 lat produkcji z liftem w międzyczasie, a sam projekt jest już z 3 lata przed premiera auta, wiec musi być świeży przez minimum 10 lat. Do tego są zatrudnieni futurolodzy czy inni futuryści, a sam projektant musi przewidywac trendy lata w przod. To samo jest z każda nowa generacja każdej
@2030: jestem fanem 7 E65
Z autami, które wyglądają futurystycznie jest taki problem, że albo się mega szybko zestarzeją albo długą będą świeże. Jak dla mnie Civic tzw. ufo i E60 nadal wyglądają nowocześnie. To BMW 7 więc za jakiś czas będzie miało rzesze fanów. Mi się podoba i jakby mnie było stać to pewnie bym zamówił ;p
Mirki nie rozumieją tego, ze auta są projektowane na minimum 7 lat produkcji z liftem w międzyczasie, a sam projekt jest już z 3 lata przed premiera auta, wiec musi być świeży przez minimum 10 lat. Do tego są zatrudnieni futurolodzy czy inni futuryści, a sam projektant musi przewidywac trendy lata w przod.


@2030: dlatego stworzyli skode z syndromem downa XD

przy bliższym poznaniu dużo zyskuje


@Palladyn400: to jest twoje