Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@PonuryBatyskaf: OCZYWIŚCIE, że było fajnie. 10 lat temu? Syf to był, ale 20 lat temu.
10 lat temu, to ja wchodziłem na rynek pracy i pracy w moim powiecie było od #!$%@?. A już 5 lat wcześniej emigracja była powszechna.

Wqrwiają mnie takie osoby, którym brak szerszego spojrzenia i uprawiają podły symetryzm. Ja kumam wcześniej, naprawdę. Ale w 2023 roku mówić, że PiS PO jedno zło, albo banda czworga, albo jakiś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CheSlaw: no przypomnij karuzele vatowska, czekam. No i ten amber gold rozwiń jak to jest aferą po, bo pisowcy na tym polu to się skompromitowali komisją pseudosledcza
@lucer: Bo naród jest głupi i uwierzył, ze PO kradnie na skale ówcześnie nie znaną. Poza tym wystraszył się gejów. Ludzie dali sobie wmówić, że Tusk jest diabłem. Pewnie wyłączyli TV i włączyli myślenie.

Historia pokazuje jednak coś zupełnie innego. Okazuje się, ze korupcja, kolesiostwo, partactwo, kradzieże, łamanie prawa, nepotyzm, propaganda to główne filary PiS.

Człowiek mądry potrafi wyciągnąć wnioski. Beton będzie bronił PiSu nawet jakby im własne dzieci zgwałcili. Porównywanie
@CheSlaw: zostaw nie przetlumaczysz, gimby tutaj sa za mlode albo za glupie zeby to ogarnac i pojda tlumnie na tuska bo nagrywa gowno filmiki na tiktoku tak jak przygotowala mu wynajeta agencja pr`owa