Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam w pracy 22-letnią stażystkę. Dziewczyna z buzią anioła o nienagannej figurze. Każdy współpracownik płci męskiej ślini się na jej widok. Co nie umyka uwadze starszych, napompowanych koleżanek. Dostaliśmy łatkę "...filów". Pomijając, że mamy do czynienia z dorosłą kobietą, zazdrość kobiet o młodość i urodę jest porażająca. Dlaczego tak się dzieje?
#psychologia #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b575643aff44a0fb1a7ced
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 80
Najśmieszniejsze jest to, że jak facet jest dostępny to nikt go nie widzi, ale jak zacznie zabiegać o względy kogoś innego to nagle wszystkim babsztylom cos odpierala¯_(ツ)_/¯

@protokol_zniszczen: oj so tru. macie cos takiego w sobie.
w druga strone to (wiadomo-zazwyczaj/na ogół) nie działa
WykopowaAlpaka: dzieje sie tak, ponieważ stare #!$%@? cała młodość latały po #!$%@? czadów, a teraz po ścianie juz ich nie chce, więc próbują shamingiem zmusić cie do tego, żebyś sie nimi interesował. Jeżeli wypowiedziały się tak w miejscu publicznym, to pozywaj stare #!$%@? bez litości, zniszcz im życie.
---

Zaakceptował: karmelkowa
Mam w pracy 22-letnią stażystkę. Dziewczyna z buzią anioła o nienagannej figurze. Każdy współpracownik płci męskiej ślini się na jej widok. Co nie umyka uwadze starszych, napompowanych koleżanek. Dostaliśmy łatkę "...filów". Pomijając, że mamy do czynienia z dorosłą kobietą, zazdrość kobiet o młodość i urodę jest porażająca. Dlaczego tak się dzieje?


@AnonimoweMirkoWyznania: Pisane pod tezę. Nie ma zdjęcia, czyli zwykła zarzutka. :P
@thewickerman88: @Nemayu: @scriptkitty: @Blaskun: @szynszyla2018:

@Bumelante: @larine: @AnonimoweMirkoWyznania: a zebyscie wiedzieli, i to jak xd wiem to z wlasnego doswiadczenia. Za kazdym razem jak z rozowa znajdowalismy sie w srodowisku starszych osob w celach czy to edukacyjnych czy zawodowych to najwiekszy bol dupska o to, ze przyszla mloda, wyksztalcona osoba (a mamy specyficzne wyksztalcenie wiec czesto takie sytuacje sie zdarzaly) mialy wlasnie kobiety o
nie popieram ślinienia się do nowej dziewczyny przez współpracowników, bo jest to obrzydliwe, nachalne, zniechęcające i odrażające


@larine: Co? W jaki sposób?

Ciekawe jakby wykopki oburzające się tutaj na "zazdrosne baby" zareagowaliby na to, że do ich pracy przyszedł chad-świeżak i wszystkie koleżanki z biura mu nadskakują i chcą wszystko za niego robić, pomagać mu, prawić komplenemty. Pewnie byłaby tyrada że "coorvy loszki, p0lki hipergamistki, nie oceniają przez kompetencje tylko wygląd'
@lycaon_pictus: W pracy jest czas na pracę, a nie na flirty i amory. I nie powinno być miejsca na brak obiektywizmu spowodowany tym, że ktoś ma fajne cycki. Oczywiście sytuacja, że to w ogóle nie ma wpływu to utopia i ludzie atrakcyjni byli, mają i będą zawsze mieli łatwiej, ale no są chyba pewne granice?
@fantazm:

W pracy jest czas na pracę, a nie na flirty i amory. I nie powinno być miejsca na brak obiektywizmu spowodowany tym, że ktoś ma fajne cycki. Oczywiście sytuacja, że to w ogóle nie ma wpływu to utopia i ludzie atrakcyjni byli, mają i będą zawsze mieli łatwiej, ale no są chyba pewne granice?

Tymczasem masa ludzi się wzajemnie podrywa w pracy i jeszcze wychodzą z tego śluby i dzieci.
@lycaon_pictus:
No wzruszony jestem XD. Jak jest między kimś chemia to się zaprasza kogoś na randkę, a nie spermi do kogoś trzy godziny w pracy, zaniedbując tym samym własną i będąc za tamtą osobę wyrobnikiem, bo akurat zdarzyło się że ma ładną buzię. Ty w ogóle nie wiesz co to jest profesjonalizm chyba, co? Ja rozumiem, że jak się komuś podoba ktoś no to zawsze się człowiek będzie zachowywał inaczej, dawał
@fantazm:

No wzruszony jestem XD. Jak jest między kimś chemia to się zaprasza kogoś na randkę, a nie spermi do kogoś trzy godziny w pracy, zaniedbując tym samym własną i będąc za tamtą osobę wyrobnikiem, bo akurat zdarzyło się że ma ładną buzię.

Oczywiście, że zaprosić na coś po pracy, a nie robić coś za kogoś.

Ja rozumiem, że jak się komuś podoba ktoś no to zawsze się człowiek będzie zachowywał
@fantazm: przeciez to co dla Ciebie jest hipotetyczna sytuacja jest codziennoscia dla niejednego Mirasa. I znakomita wiekszosc znosi to w milczeniu, bo co ma zrobic?

Stad smiech o furie starych bab.