Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poddaje się.. nie mam już siły na te aplikacje randkowe. Znalazłem pewien profil dziewczyny którą kojarzę mniej więcej i mieszka 5km ode mnie. Matka z dzieckiem, w opisie miała że szuka w końcu kogoś normalnego itp. Pomyślałem, że nie warto oceniać powierzchownie, napiszę do niej bo pewnie jest zmęczona ciągłymi napaleńcami i tym że każdy ją ocenia po tym że ma dziecko. Musiałem zapłacić na #badoo żeby do niej napisać ale trudno. Napisałem i cisza. Za kilka dni napisałem ponownie bo nawet nie odwiedziła mojego profilu i co? Zostałem dosłownie ZJECHANY. Napisała w sposób pretensjonalny dlaczego w ogóle do niej pisze skoro nie mamy pary i że ona ma tu z kim pisać. Aha fajnie.. mokra szmata twarz nawet od laski z dzieckiem. Coś we mnie powoli pęka serio.. koniec z nabieraniem się jakie to one nie są biedne bo piszą do nich napaleńcy, bo oceniają jej przeszłość, takie biedne bo one chcą tylko normalnego ale takich już nie ma, chcą tylko dżentelmena, są nieśmiałe i nie lubią pisać pierwsze. Koniec z jakimkolwiek pajacowaniem. Nie da się poważnie szukać. Każda narzeka że wszyscy chcą tylko jednego ale coś w tym jest. Pewnie połowa badboyów to po prostu ex romantycy którzy stwierdzili powiedzieli sobie kiedyś it's over.

#blackpill #przegryw #tinder #przemyslenia #tfwnogf #zwiazki #samotnosc #feels #bluepill #redpill #mgtow #podrywajzwykopem #hipergamia #randki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b3ec653aff44a0fb1a4ea6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Poddaje się.. nie mam już siły na t...

źródło: comment_1672833384ZTnmJOZ2DnUn1iac1CW3ZU.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: i ciesz się że tak się skończyło,znam kilka samotnych matek z okolicy które są na Badoo,nie reprezentują sobą nic,większość nie pracuje,mieszkają z rodzicami,a portale randkowe okupują od lat.Ta pewnie ten sam sort.Z tymi które znam nie chciałbym mieć nic wspólnego.I nie dziwię się że księżniczki latami siedzą prawie całymi dniami na tych guwnoapkach,z głowami nie tak do końca muszą mieć.czasem ktoś ich się chwycił,ale to max kilka tygodni i dalej
  • Odpowiedz
@Tom8: te ich dzieci to dopiero będą kulawe życiowo jednostki,wychowane przez takie wariatki,zero wzorca normalności,szurnieta matka,niepracująca,czasem jakiś przydupas na chwilę,moja kuzynka jest taka sama,a jej 14 letnia córka to taki mały potworek,strach pomyśleć jak dorośnie.
  • Odpowiedz
@Sadomason Witam chyba nigdy
Przypominam że matriarchalne ustawy przechodziły bez większego echa a teraz już sami faceci propsują ideologiczne przekonania (przeszłość partnerki, determizm genetyczny) które również dotyczą ich
Nie będzie żadnych rewolucji, wyścig o tzipe nigdy się nie skończy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chłopie miej godność. Trzeba by wyruchać w życiu ze 100 lasek i samemu dzieć dziecko, by spróbować dać szansę samotnej matce. Raz jedną pogoniłem mimo, że była naprawdę ładna. W życiu nie wezmę samotnej matki. Chyba że by była bogata i by mnie utrzymywała. Tylko to, bo ja nie będę robił za ojczyma, bo chłop inny się bez gumy zabawił.
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445: to prawda wyścig się nie skończy bo mężczyźni są ciągle napaleni i mają instynkt opiekowania się kobietami bez względu na wszystko, przeszłość się przestała liczyć, teraz nawet samotne macierzyństwo też, za chwile pozwalanie na zdrady. Zmiany zaszły za daleko, jedyną nadzieją jest upadek tego systemu bo rodzi się w nim za mało dzieci
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A niby dlaczego miałaby chcieć rozmawiać z takim desperatem jak ty? Piszesz dwa razy do dziewczyny z którą nawet pary nie miałeś i wielce zdziwiony... Jeśli sam siebie nie szanujesz to dlaczego ona miałaby szanować ciebie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: na takie #!$%@? jak bohaterka opowieści powinieneś zamawiać kontener na śmieci i od razu na wysypisko wgnieść to do ziemi albo spalić.

Przynajmniej wiesz, czemu huop ją zostawił. #!$%@? będzie za kilkanaście lat, jak całe pokolenie wychowane przez takie #!$%@? pójdzie do szkół, po piwo, zyska prawa wyborcze, gdzieś wyjedzie. Ja #!$%@?, przecież niektórzy to nie wytrzymają i jak #!$%@?ą takiemu chlorowi przez łeb, to zabójstwo na miejscu będzie.
  • Odpowiedz