Wpis z mikrobloga

2022 był dla mnie dobrym rokiem.

-wciąż oddycham
-wszyscy moi bliscy oddychają
-dzięki konsekwentnej pracy nad sobą zrozumiałem siebie troszkę lepiej, dzięki czemu moje życie stało się znacznie prostsze
-zrobiłem zyciowke na ulicznych 10km i w półmaratonie
-odbyłem setki biegów i spacerów po mojej okolicy, czerpiąc z każdego z nich radość najprostszą
-moje BMI wciąż w normie
-pracując mądrze, dobrze zarobilem i pomogłem w pracy wielu osobom, przy stosunkowo niewielkim stresie
-chyba ani razu nie pokłóciłem się z żoną, ani żadnym innym człowiekiem, ani przez chwilę nie złapałem się na dłużej gniewu w stosunku do czegokolwiek
-przeżyłem fanastyczny festiwal muzyki elektronicznej i wyczekany koncert Nicka Cavea, będąc na tych imprezach pierwszy raz nie z grupą znajomych, ale tylko z moim najlepszym przyjacielem, moją żoną
-przeżyłem nieoposane trzy tygodnie podróżując po Ekwadorze i Galapagos, pierwsza wyprawa od trzech długich lat
-zrobiłem bilans 40 latka i mam wszystko w normie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-rozwinąłem w sobie zrozumienie i akceptację, która min pozwala mi wciąż czerpać pewną radość z czytania wykopu...

Życzę Wam wszystkim wszytkiego najlepszego w nadchodzącym roku, nade wszystko spokoju serca i otwartości umysłu, ze szczególnym pozdrowieniem dla mireczkow z #medytacja #ogrodnictwo i mojego umiłowanego #bielskobiala

#festfestival #bieganie #zwiazki
  • 13
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: cieszę się że Ci się powodzi, oby tak dalej ʕʔ

rozwinąłem w sobie zrozumienie i akceptację, która min pozwala mi wciąż czerpać pewną radość z czytania wykopu...

To dobrze, bo bardzo lubię Twoje wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: a gdyby w przyszłym roku przyszedł gorszy okres pamiętaj że

Podobny bądź do skały, o którą się ciągle fale rozbijają. A ona stoi, a koło niej usypiają bałwany wody. „O ja nieszczęśliwy, że mię to spotkało”. — Ależ nie tak! Lecz: „O ja szczęśliwy, że chociaż mię to spotkało, żyję bez smutku, nie gnębi mnie teraźniejszość ani nie boję się przyszłości”. To bowiem każdemu przydarzyć się mogło, a nie każdy
  • Odpowiedz