Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie demotywuje praktycznie zerowy progress w podciąganiu się, a staram się już kilka miesięcy i dalej gowno. W dodatku lewy bark mam #!$%@? jakiś niestabilny, przeskakuje, lata we wszystkie strony i połowa ćwiczeń na plecy wygląda jak gówno przez to () #mikrokoksy #silownia
  • 16
@laventel: ja jak zaczynałem podciąganie to nie mogłem 1 zrobić. Zacząłem od negatywów, później doszedłem do 5/6 i miałem cel dorzucić jakieś kilogramy jak będzie lekko szło. No ale nie szło i miałem zrezygnować w ogóle z podciągania i założyłem na jednym treningu +2.5 kg i poszło na spokojnie, nawet lepiej niż bez XDD No i później dokładałem stopniowo, aż doszedłem do 10 kg i powiem Ci, że jest tak samo
@dosefurious: ja nie mogę nawet 1 zrobić, negatywy też mega słabo wychodzą, 3 mogę zrobić xd a ogólnie coś tam mięska mi przez te parę miesięcy na plecach urosło więc nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Swarog85: australian pullups, podciąganie się na niższym drążku z nogami na ziemi, fajnie do tego używa się maszyny smitha bo można sobie regulować wysokość "drążka" (w tym wypadku sztangi), a no i im bardziej równolegle do podłoża tym to ćwiczenie jest cięższe, znam je jeszcze z czasów latania po parkach SW i tam właśnie się w taki sposób uczyło podciągać
dominges08 - @Swarog85: australian pullups, podciąganie się na niższym drążku z nogam...

źródło: comment_1672447200ePEkBuHsYZAL0FWBlZJXhj.jpg

Pobierz
@laventel: 10 lat na siłce i prawie zerowy progres na drążku, bez znaczenia czy masa czy redu, 6/10 razy na maxa zrobie i nihu wiecej, bez znaczenia czy robie 90 na plaskiej w serii czy 60 po jakiejs dlugiej przerwie dalej to samo, pogodzilem sie z tym ze cos nie tak musi byc z dzwignia albo ustawieniem nadgarstkow